Slide 1 Slide 2 Slide 3 Slide 4 Slide 5

Шановні відвідувачі сайту!


Радий вітати Вас на офіційному сайті Любомльської міської об'єднаної територіальної громади.


На нашому сайті Ви можете ознайомитися з роботою виконавчих органів міської ради, ухваленими рішеннями, прийнятими документами.


Сподіваюсь, що інформація, зібрана тут, буде для вас корисною, цікавою та пізнавальною.


Будемо вдячні за будь-яку допомогу з матеріалами, пропозиціями які покращать роботу сайту lubomlmisto@ukr.net


Зі щирими побажаннями миру та добробуту всім любомльчанам, усім нашим гостям.


З повагою міський голова
Роман Ющук


Останні новини
19-06-2018
Десять дітей  нашої громади (діти сироти та позбавлені батьківського піклування, діти учасників АТО) 16 червня 2018 року з задоволенням переступили поріг  позаміського дитячому закладу оздоровлення та відпочинку «ЧАЙКА»
13-06-2018
Що потрібно робити, щоб підписати декларацію?
Останні анонси
18-06-2018
Інформація від Любомльського відділу Ковельської місцевої прокуратури.
31-05-2018
1 червня 2018 року на центральній площі міста пройдуть святкові заходи, приурочені до Міжнародного дня захисту дітей.Flag Counter

Чи буде ремонтуватися вул. Української Армії?

У бюджеті міста на ремонт вулиці Української Армії передбачена сума у розмірі 1,5 млн. грн. у зв’язку з чим виникає ряд закономірних запитань і саме основне із них на яку ділянку вулиці вистачить цих коштів?

Орієнтована вартість робіт по капітальному ремонту вулиці Української Армії від перехрестя біля міської ради до вул. Прикордонників із заміною існуючого ветхого водопроводу по попередніх розрахунках становитиме близько 3,9 млн. грн. Зрозуміло що такої суми в бюджеті міста на цей об’єкт не має, а як би й була то цьогоріч роботи розпочати просто не встигли б із-за бюрократичних процедур. Тобто ми стаємо перед вибором: чекати  наступного року і шукати повну суму на реалізацію проекту, якої при нинішній нестабільності може і не бути, або виконувати роботи поетапно. Тому прийняте одне раціональне і правильне рішення робити вулицю по частинах виходячи із наявних коштів та умов, але перед цим, як це заведено в цивілізованих країнах – зробити комунікації. І сьогодні, як всі Ви бачите, тривають роботи по будівництву господарсько-фекальної каналізації по вул. Української Армії. 

На день насущний проектним підприємством «Луцькомундорпроект» вже розроблений та поданий на експертизу проект на ділянку вулиці від перехрестя із вул. Незалежності до перехрестя із вул. Костельна (бувша вул. Самохіна) на суму 1,38 млн. грн. Проектом передбачено розширення дорожнього полотна до 7 м. та метрові тротуари з обох боків. Решта проектно-кошторисних документацій розробляються ще на 2 етапи – а саме: Капітальний ремонт вул. Української Армії від вул. Самохіна до буд № 24, та капітальний ремонт вул. Української Армії від будинку № 24 до вул. Прикордонників. При наявності відповідних коштів у наступному році буде можливість їх реалізувати.

Такі дії обумовлені не впевненістю у тому що наступного року будуть відповідні кошти, а також, що буде дана в повній мірі можливість їх реалізувати.