Slide 1 Slide 2 Slide 3 Slide 4 Slide 5

Шановні відвідувачі сайту!


Радий вітати Вас на офіційному сайті Любомльської міської об'єднаної територіальної громади.


На нашому сайті Ви можете ознайомитися з роботою виконавчих органів міської ради, ухваленими рішеннями, прийнятими документами.


Сподіваюсь, що інформація, зібрана тут, буде для вас корисною, цікавою та пізнавальною.


Будемо вдячні за будь-яку допомогу з матеріалами, пропозиціями які покращать роботу сайту lubomlmisto@ukr.net


Зі щирими побажаннями миру та добробуту всім любомльчанам, усім нашим гостям.


З повагою міський голова
Роман Ющук


Останні новини
19-03-2018

З січня місяця 2018 року в Україні  продовжує  діяти урядова програма «Доступні ліки»

«Доступні ліки» - це урядова програма забезпечення  громадян України необхідними лікарськими засобами безкоштовно або з незначною доплатою, які покращать якість  життя, зможуть запобігти виникненню ускладнень та передчасної смертності за трьома категоріями:

      • Серцево-судинні захворювання;
      • Бронхіальна астма;
      • Цукровий діабет 2 типу.
Перелік лікарських засобів що беруть участь у програмі «Доступні ліки» можна знайти на сайті Міністерства охорони здоров’я www.moz.gov.ua
06-03-2018

З 01 січня 2018 року розпочався черговий етап подачі декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2017 рік. Відповідно до статті 45 Закону України «Про запобігання корупції» (далі - Закон) суб’єкти декларування зобов’язані щорічно до 1 квітня подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (далі – НАЗК) декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (далі - декларація), за минулий рік. Таку декларацію зобов’язані будуть подати і депутати місцевих рад усіх рівнів та особи, які для цілей цього Закону прирівнюються до осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, зокрема керівники комунальних підприємств, установ та закладів тощо.

Останні анонси
21-03-2018
28 березня 2018 року о 11.00 год. в залі засідань РВО  відбудеться   чергова 26-та сесія міської ради, з порядком деннимFlag Counter

Чи буде ремонтуватися вул. Української Армії?

У бюджеті міста на ремонт вулиці Української Армії передбачена сума у розмірі 1,5 млн. грн. у зв’язку з чим виникає ряд закономірних запитань і саме основне із них на яку ділянку вулиці вистачить цих коштів?

Орієнтована вартість робіт по капітальному ремонту вулиці Української Армії від перехрестя біля міської ради до вул. Прикордонників із заміною існуючого ветхого водопроводу по попередніх розрахунках становитиме близько 3,9 млн. грн. Зрозуміло що такої суми в бюджеті міста на цей об’єкт не має, а як би й була то цьогоріч роботи розпочати просто не встигли б із-за бюрократичних процедур. Тобто ми стаємо перед вибором: чекати  наступного року і шукати повну суму на реалізацію проекту, якої при нинішній нестабільності може і не бути, або виконувати роботи поетапно. Тому прийняте одне раціональне і правильне рішення робити вулицю по частинах виходячи із наявних коштів та умов, але перед цим, як це заведено в цивілізованих країнах – зробити комунікації. І сьогодні, як всі Ви бачите, тривають роботи по будівництву господарсько-фекальної каналізації по вул. Української Армії. 

На день насущний проектним підприємством «Луцькомундорпроект» вже розроблений та поданий на експертизу проект на ділянку вулиці від перехрестя із вул. Незалежності до перехрестя із вул. Костельна (бувша вул. Самохіна) на суму 1,38 млн. грн. Проектом передбачено розширення дорожнього полотна до 7 м. та метрові тротуари з обох боків. Решта проектно-кошторисних документацій розробляються ще на 2 етапи – а саме: Капітальний ремонт вул. Української Армії від вул. Самохіна до буд № 24, та капітальний ремонт вул. Української Армії від будинку № 24 до вул. Прикордонників. При наявності відповідних коштів у наступному році буде можливість їх реалізувати.

Такі дії обумовлені не впевненістю у тому що наступного року будуть відповідні кошти, а також, що буде дана в повній мірі можливість їх реалізувати.