Slide 1 Slide 2 Slide 3 Slide 4 Slide 5

Шановні відвідувачі сайту!


Радий вітати Вас на офіційному сайті Любомльської міської об'єднаної територіальної громади.


На нашому сайті Ви можете ознайомитися з роботою виконавчих органів міської ради, ухваленими рішеннями, прийнятими документами.


Сподіваюсь, що інформація, зібрана тут, буде для вас корисною, цікавою та пізнавальною.


Будемо вдячні за будь-яку допомогу з матеріалами, пропозиціями які покращать роботу сайту lubomlmisto@ukr.net


Зі щирими побажаннями миру та добробуту всім любомльчанам, усім нашим гостям.


З повагою міський голова
Роман Ющук


Останні новини
11-10-2018
Інститут політичної освіти  запрошує  депутатів місцевих рад об’єднаних територіальних громад (ОТГ) зголошуватися до участі в навчальних семінарах з актуальних питань депутатської діяльності.
01-10-2018
Ковельська місцева прокуратура Волинської області звертається до громадян із проханням повідомляти правоохоронні органи про отримання телефонних дзвінків від шахраїв.
Останні анонси
07-10-2018
9 жовтня 2018 року об 11.00 год  у залі засідань РВО відбудеться 33-я позачергова сесія Любомльської міської ради
18-09-2018
 26 вересня 2018 року відбудеться чергова 32- га сесія 7-го скликання. Початок об 11.00 год в залі засідань РВО.На порядку денному будуть розглянуті питаня:Flag Counter

Чи буде ремонтуватися вул. Української Армії?

У бюджеті міста на ремонт вулиці Української Армії передбачена сума у розмірі 1,5 млн. грн. у зв’язку з чим виникає ряд закономірних запитань і саме основне із них на яку ділянку вулиці вистачить цих коштів?

Орієнтована вартість робіт по капітальному ремонту вулиці Української Армії від перехрестя біля міської ради до вул. Прикордонників із заміною існуючого ветхого водопроводу по попередніх розрахунках становитиме близько 3,9 млн. грн. Зрозуміло що такої суми в бюджеті міста на цей об’єкт не має, а як би й була то цьогоріч роботи розпочати просто не встигли б із-за бюрократичних процедур. Тобто ми стаємо перед вибором: чекати  наступного року і шукати повну суму на реалізацію проекту, якої при нинішній нестабільності може і не бути, або виконувати роботи поетапно. Тому прийняте одне раціональне і правильне рішення робити вулицю по частинах виходячи із наявних коштів та умов, але перед цим, як це заведено в цивілізованих країнах – зробити комунікації. І сьогодні, як всі Ви бачите, тривають роботи по будівництву господарсько-фекальної каналізації по вул. Української Армії. 

На день насущний проектним підприємством «Луцькомундорпроект» вже розроблений та поданий на експертизу проект на ділянку вулиці від перехрестя із вул. Незалежності до перехрестя із вул. Костельна (бувша вул. Самохіна) на суму 1,38 млн. грн. Проектом передбачено розширення дорожнього полотна до 7 м. та метрові тротуари з обох боків. Решта проектно-кошторисних документацій розробляються ще на 2 етапи – а саме: Капітальний ремонт вул. Української Армії від вул. Самохіна до буд № 24, та капітальний ремонт вул. Української Армії від будинку № 24 до вул. Прикордонників. При наявності відповідних коштів у наступному році буде можливість їх реалізувати.

Такі дії обумовлені не впевненістю у тому що наступного року будуть відповідні кошти, а також, що буде дана в повній мірі можливість їх реалізувати.