Slide 1 Slide 2 Slide 3 Slide 4 Slide 5

Шановні відвідувачі сайту!


Радий вітати Вас на офіційному сайті Любомльської міської ради.


На нашому сайті Ви можете ознайомитися з роботою виконавчих органів міської ради, ухваленими рішеннями, прийнятими документами.


Сподіваюсь, що інформація, зібрана тут, буде для вас корисною, цікавою та пізнавальною.


Будемо вдячні за будь-яку допомогу з матеріалами, пропозиціями які покращать роботу сайту lubomlmisto@ukr.net


Зі щирими побажаннями миру та добробуту всім любомльчанам, усім нашим гостям.


З повагою міський голова
Роман Ющук


Останні новини
04-01-2018
Тарифи на послуги зі збирання, вивезення та захоронення твердих побутових відходів, які надає КП "Любомльське ЖКГ" (pdf)
03-01-2018

Начальника відділу фінансів та інвестицій,
затвердити умови конкурсу   - громадянство України, освіта   вища відповідного професійного спрямування. Стаж роботи за фахом в органах місцевого самоврядування не менше 3-х років  , знання роботи на комп’ютері та використання відповідних програм,вільне володіння українською мовою.

Начальника відділу  кадрово-правового та організаційного забезпечення , затвердити умови конкурсу – громадянство України , вища юридична освіта,  за освітньо  - кваліфікаційним рівнем спеціаліст, або магістр знання роботи на комп’ютері та використання відповідних програм, вільне володіння українською мовою .

Головного спеціаліста відділу кадрово - правового та організаційного забезпечення, умови конкурсу -  громадянство України, освіта  вища , за  освітньо  - кваліфікаційним рівнем спеціаліст ( магістр) . Стаж роботи в органах місцевого самоврядування не менше 5-ти років  , знання роботи на комп’ютері та використання відповідних програм,вільне володіння  українською мовою.

Начальника відділу земельних відносин,умови конкурсу –  громадянство України, освіта повна вища відповідного професійного спрямування ,за освітньо - кваліфікаційним рівнем спеціаліст ( магістр), стаж роботи за фахом не менше  3-х років ,знання роботи на комп’ютері та використання відповідних програм,вільне володіння українською мовою. 

Останні анонси
17-01-2018
18 січня 2018 року о 15.00 год.  відбудеться позачергова  24-та сесія міської ради, яка відбудеться в залі засідань РВО з порядком денним
17-01-2018
1. Порядок встановлення орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності у межах Любомльської міської ОТГ;
2. Положення про плату за землю на території Любомльської міської ОТГ;
3. Положення  про  порядок надання  земельних ділянок під індивідуальну забудову на території міста Любомль;
4. Порядок розміщення на території Любомльської міської ОТГ тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності
і малих архітектурних форм та надання в оренду конструктивних елементів благоустрою для їх розміщення;              
5. Порядок залучення та використання пайової участі (внеску) замовників у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури Любомльської міської ОТГ;
6.  Положення про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Любомльської міської ОТГ;
7. Методика розрахунку і порядку використання плати за оренду
майна спільної комунальної власності Любомльської міської ОТГ;
8. Порядок визначення мінімальної суми орендного платежу за не рухоме майко фізичних осіб на території Любомльської міської ОТГ;
9. Положення про списання основних засобів об'єктів комунальної власності Любомльської міської ОТГ;                           
10. Порядок  розміщення  зовнішньої реклами  на території Любомльської міської ОТГ.

З текстом рішень та проектами положень можна ознайомитись в приміщенні міської ради. Громадське обговорення відбудеться з залі засідань районного відділу освіти. Зауваження та пропозиції приймаються до 30 січня 2018 року.
Flag Counter

День міста Любомль

20 червня у місті Любомль відбувся День міста. Традіційно це свято відкрив голова Любомльської міської ради Роман Ющук. Міський голова від щирого серця привітав любомльчан та гостів міста зі святом Трійці та Днем міста Любомль:

"Шановні любомльчани та гості міста, від щирого серця вітаю вас всіх зі святом Трійці та Днем міста Любомля. За гарною традицією на зелені свята ми відзначаємо День свого міста. День народження міста свято улюблене та шановане усіма любомльчанами. У цей день кожен з нас відчуває себе частиною великої родини. Це свято єднає тих, хто тут живе, тих, кому дорогий наш Любомль. Ми вшановуємо минуле нашого древнього Любомля, пам'ятамо його сьогодення. З кожним роком Любомль стає світлішим, більш затишним, комфортним і привітним. Адже усі досягнення, які має наше місто - це завдяки нашим  жителям, завдяки їхній праці та талантам. Я хочу подякувати кожному з вас за ту плідну працю, за ті починання, наміри та вчинки, спрямовані на розвиток та благоустрій рідного міста, на покращення добробуту любомльчан. Нам потрібно творити наше місто більш, як нашу фортецю, як наш дім, таку ж захищену, таку ж красиву, якою б могли пишатися ми і де б захотіли жити інші. Ми маємо безліч потенціалу аби Любомль став містом, де можна було б починати нове життя, містом де кожен мешканець міг би сказати: "Я пишаюсь тим, що живу в Любомлі!". З Днем народження рідне міста, зі святом дорогі любомльчани."" - міський голова Р.В. Ющук


Далі зі словами привітань приєднався голова Любомльської РДА Микола Пархомук:

З Днем міста теж привітав голова Любомльської районної ради Микола Сушик:

До урочистих подій святкування Дня міста Любомль також приєднався народний депутат Ігор Гузь, який щиро привітав жителів Любомля, побажав віри, оптимізму кожному з нас. Також народний депутат відмітив Романа Ющука за те, скільки міський голова багато робить для любомльської громади. Далі Ігор Гузь вручив подяки головному бухгалтеру міської ради Коляді Тетяні Павлівні та провідному спеціалісту Склянчук Вірі Володимирівні за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди Дня міста:

Далі народний депутат вручив подяку старшому тренеру Любольської ДЮСШ Сікорському Олександру:

чемпіонці України, призеру чемпіонату України та світу з дзюдо Кухарук Ганні:

завідувачу Любомльської амбулаторії №1 та зав. хірургучного від-ня ТМО Любомльського та Шацького району Дутко Оксані Олександрівні і Децю Олександру Володимировичу:
 
голові громад. організації ветеранів та учасників АТО Лисенку Олександру Олександровичу:

До вітального слова також приєднались гості республіки Польща, а саме віце-староста Парчевського повіту Адам Доманський:

Також до привітань долучився декан Церкви Святого Архистратига Михаїла Протоієрей Віктор Возняк:

Далі відбулась концертна програма до Дня міста:Наступним кроком міський голова вручив подяки за тісну співпрацю з органами місцевого самоврядування, високий професіоналізм та з нагоди Дня міста: Дубині Віктору Вячеславовичу, Остапчуку Олександру Олександровичу, Гурку Володимиру Григоровичу, Теребусі Валерію Григоровичу, Криницькому Василю Федоровичу, Боярчуку Сергію Сергійовичу, Богуш Ользі Іванівні, Дубій Надії Арсентіївні:

Далі були вручені подяки за зразковий благоустрій прибудинкової території та з нагоди Дня міста Любомль жителям міста Любомль, а саме: подружжю Семерей, Шидловській Т.І., подрюжжю Габрилевич, подружжю Романюк, подружжю Баньковських, подружжю Колосових, Дроздович, жителям буд. №3 вул. Поштова, а також подружжю Денисюк:

Згодом були вручені нагороди від Фонду Ігоря Палиці "Тільки разом" представником Ларисою Соломянюк:

В міському парку також були представлені оригінальні вироби Станції юних техніків та роботи гуртків Будинку школяра Любомльської РДА:


У центрі міста було безліч атракціонів та розваг: