Slide 1 Slide 2 Slide 3 Slide 4 Slide 5

Шановні відвідувачі сайту!


Радий вітати Вас на офіційному сайті Любомльської міської об'єднаної територіальної громади.


На нашому сайті Ви можете ознайомитися з роботою виконавчих органів міської ради, ухваленими рішеннями, прийнятими документами.


Сподіваюсь, що інформація, зібрана тут, буде для вас корисною, цікавою та пізнавальною.


Будемо вдячні за будь-яку допомогу з матеріалами, пропозиціями які покращать роботу сайту lubomlmisto@ukr.net


Зі щирими побажаннями миру та добробуту всім любомльчанам, усім нашим гостям.


З повагою міський голова
Роман Ющук


Останні новини
11-10-2018
Інститут політичної освіти  запрошує  депутатів місцевих рад об’єднаних територіальних громад (ОТГ) зголошуватися до участі в навчальних семінарах з актуальних питань депутатської діяльності.
01-10-2018
Ковельська місцева прокуратура Волинської області звертається до громадян із проханням повідомляти правоохоронні органи про отримання телефонних дзвінків від шахраїв.
Останні анонси
07-10-2018
9 жовтня 2018 року об 11.00 год  у залі засідань РВО відбудеться 33-я позачергова сесія Любомльської міської ради
18-09-2018
 26 вересня 2018 року відбудеться чергова 32- га сесія 7-го скликання. Початок об 11.00 год в залі засідань РВО.На порядку денному будуть розглянуті питаня:Flag Counter

Інформація Любомльського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану

Любомльський районний відділ ДРАЦС ГТУЮ у Волинській області повідомляє :        ДРАЦС як компонент правової культури може найшвидшим чином застосувати сучасні урочисті форми реєстрації шлюбів, поєднавши національно- ідеологічну спрямованість і народну традицію. Приділяти особливу увагу професіонали націлені тепер на індивідуальний підхід у роботі з кожною парою наречених: останні можуть обрати будь-яку урочисту мелодію; зупинитися на будь-якому виді церемонії або запропонувати власну, індивідуальну; включити в урочистості реєстрування свої побажанням щодо обрядів.

        Ми пропонуємо  5 варіантів і стилів проведення урочистої церемонії укладання шлюбу

1. Класична. Стандартний вид проведення церемонії, в якій основною сладовою є урочисте підписання документів у присутності родичів і близьких.

2. Українська. Народна. Церемонія, пронизана національним колоритом і звичаями. Рушник, коровай, українське народне музичне оформлення. Все це – лише невелика частина весілля, яка, без сумніву, прикрасить і наповнить свято найдавнішими українськими традиціями.

3. Європейська. Батько – голова родини, продовжувач роду. Головною відмінністю Європейської церемонії є приділення особливої уваги саме йому. Наречену до церемоніальної зали заводить її батько, передаючи доньку у надійні руки коханого. Порядок і спосіб проведення такої церемонії багато у чому відрізняється від звичної нам класичної, а через це стає все більш поширеною серед молоді. Європейська церемонія одруження відрізняється особливим шармом та елегантністю. Така форма є найбільш актуальною та розповсюдженою на виїзних церемоніях укладання шлюбу.

4. Індивідуальна. Може бути наповнена традиціями з різних видів церемоній, відповідно до бажання молодих. Ви самі обираєте стиль музичного оформлення, кількість деталей обряду та їх порядок у церемонії. Назва цього виду церемонії свідчить сама за себе, всі її пункти на етапі підготовки обговорюються з нареченими і

5. Сучасна. Особливо поширений вид проведення церемонії серед молоді, яка бажає надати своєму весіллю неповторності, сучасності та особистісного бачення. Сучасна церемонія – ідеальний варіант для наречених окремих молодіжних напрямків і рухів. Тепер, подавши заяву на одруження, молодята мають змогу обрати для себе найбільш прийнятний для них варіант проведення власної церемонії укладання шлюбу. Працівниками відділу було проглянуто та проаналізовано фото, відеоматеріали проведення сучасних церемоній і створено декілька різних сценаріїв, які пропонуються нареченим як основна структура, яку вони можуть насичувати вибраними ними традиціями за індивідуальним бажанням. На даний час безкоштовно пропонуються молодим кілька концепцій проведення церемонії.

Один із найпопулярніших видів церемоній -, комбінований, куди входить індивідуальні обряди.Також працівники відділу надають послугу щодо виїздних церемонів – на вибір молодих у робочі та вихідні дні.

   Крім  обрядів шлюбу пропонуємо проведення ювілеїв весілля, урочистих обрядів «Народження»

     З питань проведення урочистостей просимо звертатись  за адресою: місто Любомль, вул Я.Мудрого , буд.4, Любомльський районний відділ ДРАЦС , телефон 2-42-70

Любомльський районний відділ державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Волинській області надає послуги з організації та проведення  урочистих обрядів «Народження», «Шлюбу», «Ювілею Весілля». Любомльський РВ ДРАЦС запрошує мешканців та гостей нашого міста скористатись послугами, а також допомогти в організації найважливіших подій у вашому житті.

У вас є можливість самостійно обрати місце проведення незабутньої події . Любомльський РВ ДРАЦС готовий врахувати всі ваші пропозиції та побажання при організації індивідуальних обрядів та провести їх як в приміщенні відділу, так і за його межами. 
Хочемо зазначити про те, що у місті Луцьку можна скористатись можливістю самостійно обрати день і час для проведення державної реєстрації шлюбу, скориставшись швидким і зручним сервісом “Шлюб за добу”. Управлінням державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Волинській області ініціюється запровадження цієї послуги у містах Ковелі та Нововолинську.