Slide 1 Slide 2 Slide 3 Slide 4 Slide 5

Шановні відвідувачі сайту!


Радий вітати Вас на офіційному сайті Любомльської міської об'єднаної територіальної громади.


На нашому сайті Ви можете ознайомитися з роботою виконавчих органів міської ради, ухваленими рішеннями, прийнятими документами.


Сподіваюсь, що інформація, зібрана тут, буде для вас корисною, цікавою та пізнавальною.


Будемо вдячні за будь-яку допомогу з матеріалами, пропозиціями які покращать роботу сайту lubomlmisto@ukr.net


Зі щирими побажаннями миру та добробуту всім любомльчанам, усім нашим гостям.


З повагою міський голова
Роман Ющук


Останні новини
22-03-2019
Нагадуємо, що в рамках програми підтримки сільського господарства від Уряду прийомаються документи на отримання дотації за молодняк.
Дотація буде надаватися фізичним особам, які утримують ідентифікований та зареєстрований молодняк великої рогатої худоби, який народився в господарствах фізичних осіб.
22-03-2019
Рішенням Уряду запроваджується нова форма управління системою безоплатної правової допомоги. Буде створена Наглядова рада Координаційного центру з надання правової допомоги. Такі зміни покликані нівелювати ризики впливу на роботу системи, гарантувати для громадян якісну правову допомогу.
Останні анонси
07-03-2019
Відповідно до статті 26 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні», статей 22, 23 Регламенту Любомльської міської ради сьомого скликання,  11 березня 2019 року о 12.00 год. в залі засідань відділу освіти Любомльської міської ради відбудеться позачергова  38-ма сесія міської ради. На порядку денному будуть розглянуті наступні питання:
13-02-2019

Щорічно 15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Ця пам’ятна дата приурочена до роковин виведення радянських військ з Афганістану у 1989 році.

З цієї нагоди в п’ятницю, 15 лютого, у м. Любомль пройдуть урочисті заходи:
Flag Counter

Інформація від Департаменту соціального захисту населення.

Нова програма житлових субсидій – більш адресна підтримка тих, хто справді її потребує.

Субсидія – це адресна допомога сім’ї, яка не може самотужки платити за житлово-комунальні послуги, оплачувати витрати на управління багатоквартирним будинком.

Домогосподарства з високим рівнем матеріального забезпечення або з тіньовими доходами втратили право на призначення житлової субсидії.

Зокрема, субсидія не призначається громадянам, у яких:
- загальна площа житлового приміщення перевищує 120 кв. метрів для квартири і 200 кв. метрів для індивідуального будинку (крім дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей, а також багатодітних);

- наявні транспортні засоби, з дати випуску яких минуло менше 5 років;

- несплата працездатними особами єдиного соціального внеску;

- здійснення покупки на суму більше 50 тис. гривень (у тому числі набуття права власності);

- наявність заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг.

У зв’язку з введенням нових правил є категорія громадян, яким необхідно обов’язково звернутися до органів соціального захисту населення за переоформленням субсидії на наступний період та повторно подати Заяву і Декларацію:
- орендарям житла;
- внутрішньо переміщеним особам;

- сім’ям непрацюючих непрацездатних осіб, яким субсидію в попередньому періоді було призначено на збільшену площу;

- сім’ям, яким субсидію було призначено не на всіх зареєстрованих, а фактично проживаючих в помешканні осіб;

- сім’ям, де є непрацюючі люди працездатного віку, в яких або відсутні доходи, або вони менші мінімальної заробітної плати;

- особам, в який відбулися зміни у складі сім’ї;

- сім’ям, які станом на травень 2018 року матимуть понад двомісячну заборгованість за житлово-комунальні послуги;

- особам, члени сім’ї яких не зареєстровані за адресою домогосподарства.

Увага! Заява та декларація на призначення субсидії можуть бути надіслані до органу з питань соціального захисту населення за місцем реєстрації заявника поштою, а також у електронній формі через офіційний веб-портал Мінсоцполітики subsidii.mlsp.gov.ua

За підсумками опалювального сезону 2017-2018 років Уряд також проведе преміювання домогосподарств за економію ресурсів. Як і минулого року, під монетизацію підпадають зекономлені домогосподарствами 150 кіловат електроенергії, якщо цей ресурс використовується для опалення, або 100 кубів газу.

Субсидіантам, які економно використовували ресурси, потрібно до 1 вересня - подати заяву у місцеве управління соціального захисту населення, на підставі якої здійснюватиметься виплата грошової винагороди за енергоефективність.

Важливо! Громадяни, яким призначено житлову субсидію, зобов’язані щомісячно сплачувати обов’язкову частку плати за послуги незалежно від обсягу спожитих послуг.