Slide 1 Slide 2 Slide 3 Slide 4 Slide 5

Шановні відвідувачі сайту!


Радий вітати Вас на офіційному сайті Любомльської міської об'єднаної територіальної громади.


На нашому сайті Ви можете ознайомитися з роботою виконавчих органів міської ради, ухваленими рішеннями, прийнятими документами.


Сподіваюсь, що інформація, зібрана тут, буде для вас корисною, цікавою та пізнавальною.


Будемо вдячні за будь-яку допомогу з матеріалами, пропозиціями які покращать роботу сайту lubomlmisto@ukr.net


Зі щирими побажаннями миру та добробуту всім любомльчанам, усім нашим гостям.


З повагою міський голова
Роман Ющук


Останні новини
08-11-2018
В рамках програми підтримки сільського господарства від Уряду розпочато прийом документів на отримання дотації за молодняк.
31-10-2018
22 листопада з 10.30 до 13.00 у Міжнародному виставковому центрі (Київ, пр-т Броварський, 15) на базі Міжнародного форуму INNOVATION MARKET у секції «Екологія – GREEN MIND» відбудеться тренінг Керівні принципи надання інформацій про екологічність продукції.
Останні анонси
23-10-2018
Відповідно до статті 26 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні», статей 22, 23 Регламенту Любомльської міської ради сьомого скликання,   02листопада 2018 року об 11.00 год. відбудетьсчя    34-та чергова сесія міської ради у  залі засідань РВО.
18-10-2018
У п’ятницю, 19 жовтня 2018 року, заступник прокурора області Володимир Хвищук з 10.00 до 12.00 год. прийматиме громадян у Любомльському відділі Ковельської місцевої прокуратури за адресою: м. Любомль, вул. Н. Ужвій, 9Flag Counter

Інформація від Департаменту соціального захисту населення.

Нова програма житлових субсидій – більш адресна підтримка тих, хто справді її потребує.

Субсидія – це адресна допомога сім’ї, яка не може самотужки платити за житлово-комунальні послуги, оплачувати витрати на управління багатоквартирним будинком.

Домогосподарства з високим рівнем матеріального забезпечення або з тіньовими доходами втратили право на призначення житлової субсидії.

Зокрема, субсидія не призначається громадянам, у яких:
- загальна площа житлового приміщення перевищує 120 кв. метрів для квартири і 200 кв. метрів для індивідуального будинку (крім дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей, а також багатодітних);

- наявні транспортні засоби, з дати випуску яких минуло менше 5 років;

- несплата працездатними особами єдиного соціального внеску;

- здійснення покупки на суму більше 50 тис. гривень (у тому числі набуття права власності);

- наявність заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг.

У зв’язку з введенням нових правил є категорія громадян, яким необхідно обов’язково звернутися до органів соціального захисту населення за переоформленням субсидії на наступний період та повторно подати Заяву і Декларацію:
- орендарям житла;
- внутрішньо переміщеним особам;

- сім’ям непрацюючих непрацездатних осіб, яким субсидію в попередньому періоді було призначено на збільшену площу;

- сім’ям, яким субсидію було призначено не на всіх зареєстрованих, а фактично проживаючих в помешканні осіб;

- сім’ям, де є непрацюючі люди працездатного віку, в яких або відсутні доходи, або вони менші мінімальної заробітної плати;

- особам, в який відбулися зміни у складі сім’ї;

- сім’ям, які станом на травень 2018 року матимуть понад двомісячну заборгованість за житлово-комунальні послуги;

- особам, члени сім’ї яких не зареєстровані за адресою домогосподарства.

Увага! Заява та декларація на призначення субсидії можуть бути надіслані до органу з питань соціального захисту населення за місцем реєстрації заявника поштою, а також у електронній формі через офіційний веб-портал Мінсоцполітики subsidii.mlsp.gov.ua

За підсумками опалювального сезону 2017-2018 років Уряд також проведе преміювання домогосподарств за економію ресурсів. Як і минулого року, під монетизацію підпадають зекономлені домогосподарствами 150 кіловат електроенергії, якщо цей ресурс використовується для опалення, або 100 кубів газу.

Субсидіантам, які економно використовували ресурси, потрібно до 1 вересня - подати заяву у місцеве управління соціального захисту населення, на підставі якої здійснюватиметься виплата грошової винагороди за енергоефективність.

Важливо! Громадяни, яким призначено житлову субсидію, зобов’язані щомісячно сплачувати обов’язкову частку плати за послуги незалежно від обсягу спожитих послуг.