Slide 1 Slide 2 Slide 3 Slide 4 Slide 5

Шановні відвідувачі сайту!


Радий вітати Вас на офіційному сайті Любомльської міської ради.


На нашому сайті Ви можете ознайомитися з роботою виконавчих органів міської ради, ухваленими рішеннями, прийнятими документами.


Сподіваюсь, що інформація, зібрана тут, буде для вас корисною, цікавою та пізнавальною.


Будемо вдячні за будь-яку допомогу з матеріалами, пропозиціями які покращать роботу сайту lubomlmisto@ukr.net


Зі щирими побажаннями миру та добробуту всім любомльчанам, усім нашим гостям.


З повагою міський голова
Роман Ющук


Останні новини
24-11-2017
23 листопада 2017 року в залі засідань Любомльської районної ради відбулась 21 сесія міської ради 7-го скликання (1-ша сесія Любомльської міської ОТГ). Олександр Іваніщук, голова міської виборчої комісії, проінформував про результати виборів до Любомльської міської ОТГ. Новообраний голова Любомльської міської об’єднаної територіальної громади Роман Ющук привітав депутатів з обранням і вручив депутатські посвічення. Право зачитати присягу надали найповажнішому найстаршому обранцеві Валерію Теребусі. Таємним голосуванням депутати більшістю голосів обрали секретаря Любомльської міської ОТГ - Антона Фурманюка, секретаря Любомльської міської ради. Відкритим голосуванням депутати підтримали на посаду заступника міського голови по виконавчій роботі – Миколу Оніщука.

 

08-11-2017
З 01 листопада 2017 року  Любомльський районний Відділ державної реєстрації актів цивільного стану  Головного територіального управління юстиції у Волинській  області долучився до пілотного проектуМіністерства юстиції України щодо подання заяв у сфері державної реєстрації актів цивільного стану через мережу Інтернет.
Останні анонси
21-11-2017
23 листопада 2017 року о 11:00 в залі засідань Любомльської районної ради (м.Любомль, вул.Незалежності, 23, 1-ий поверх) відбудеться 21-ша сесія Любомльської міської ради 7 скликання (1-ша сесія Любомльської міської об'єднаної територіальної громади).Flag Counter

Конкурс на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста (юриста)

Любомльська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста (юриста).

Вимоги до конкурсантів: освіта повна вища за спеціальністю "Правознавство", за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліст або магістр. Знання роботи на комп'ютері та використаня відповідних програм. Стаж роботи за спеціальністю не менше 2-х років. Заяви для участі у конкурсі приймаються протягом 30 колендарних днів з дня опублікування оголошення про конкурс.

До заяви про участь у конкурсі додаються: особова картка П-2ДС з відповідними додатками, дві фотокартки розміром 4х6 см., копія документа про освіту, декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2015 рік, копія першої, другої сторінок паспорта громадядина України, копія військового квитка (за наявності), згода на обробку персональних даних, медична довідка встановленої форми.

Кондидати на посаду провідного спеціаліста будуть складати іспити на знання Конституції України, Законів України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про засади запобігання та протидії корупції", Земельного Кодексу України та законодавства з урахуванням специфіки функціональних обов'язків.

Документи приймаються за адресою: м. Любомль, вул. Української Армії, 2, кабінет секретаря ради. Довідки за телефоном 2-31-85

Оголошення розміщено в газеті "Наше життя" №17(9333) від 03 березня 2016 року