Slide 1 Slide 2 Slide 3 Slide 4 Slide 5

Шановні відвідувачі сайту!


Радий вітати Вас на офіційному сайті Любомльської міської об'єднаної територіальної громади.


На нашому сайті Ви можете ознайомитися з роботою виконавчих органів міської ради, ухваленими рішеннями, прийнятими документами.


Сподіваюсь, що інформація, зібрана тут, буде для вас корисною, цікавою та пізнавальною.


Будемо вдячні за будь-яку допомогу з матеріалами, пропозиціями які покращать роботу сайту lubomlmisto@ukr.net


Зі щирими побажаннями миру та добробуту всім любомльчанам, усім нашим гостям.


З повагою міський голова
Роман Ющук


Останні новини
19-06-2018
Десять дітей  нашої громади (діти сироти та позбавлені батьківського піклування, діти учасників АТО) 16 червня 2018 року з задоволенням переступили поріг  позаміського дитячому закладу оздоровлення та відпочинку «ЧАЙКА»
13-06-2018
Що потрібно робити, щоб підписати декларацію?
Останні анонси
18-06-2018
Інформація від Любомльського відділу Ковельської місцевої прокуратури.
31-05-2018
1 червня 2018 року на центральній площі міста пройдуть святкові заходи, приурочені до Міжнародного дня захисту дітей.Flag Counter

Конкурс на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста (юриста)

Любомльська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста (юриста).

Вимоги до конкурсантів: освіта повна вища за спеціальністю "Правознавство", за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліст або магістр. Знання роботи на комп'ютері та використаня відповідних програм. Стаж роботи за спеціальністю не менше 2-х років. Заяви для участі у конкурсі приймаються протягом 30 колендарних днів з дня опублікування оголошення про конкурс.

До заяви про участь у конкурсі додаються: особова картка П-2ДС з відповідними додатками, дві фотокартки розміром 4х6 см., копія документа про освіту, декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2015 рік, копія першої, другої сторінок паспорта громадядина України, копія військового квитка (за наявності), згода на обробку персональних даних, медична довідка встановленої форми.

Кондидати на посаду провідного спеціаліста будуть складати іспити на знання Конституції України, Законів України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про засади запобігання та протидії корупції", Земельного Кодексу України та законодавства з урахуванням специфіки функціональних обов'язків.

Документи приймаються за адресою: м. Любомль, вул. Української Армії, 2, кабінет секретаря ради. Довідки за телефоном 2-31-85

Оголошення розміщено в газеті "Наше життя" №17(9333) від 03 березня 2016 року