Slide 1 Slide 2 Slide 3 Slide 4 Slide 5

Шановні відвідувачі сайту!


Радий вітати Вас на офіційному сайті Любомльської міської об'єднаної територіальної громади.


На нашому сайті Ви можете ознайомитися з роботою виконавчих органів міської ради, ухваленими рішеннями, прийнятими документами.


Сподіваюсь, що інформація, зібрана тут, буде для вас корисною, цікавою та пізнавальною.


Будемо вдячні за будь-яку допомогу з матеріалами, пропозиціями які покращать роботу сайту lubomlmisto@ukr.net


Зі щирими побажаннями миру та добробуту всім любомльчанам, усім нашим гостям.


З повагою міський голова
Роман Ющук


Останні новини
19-03-2018

З січня місяця 2018 року в Україні  продовжує  діяти урядова програма «Доступні ліки»

«Доступні ліки» - це урядова програма забезпечення  громадян України необхідними лікарськими засобами безкоштовно або з незначною доплатою, які покращать якість  життя, зможуть запобігти виникненню ускладнень та передчасної смертності за трьома категоріями:

      • Серцево-судинні захворювання;
      • Бронхіальна астма;
      • Цукровий діабет 2 типу.
Перелік лікарських засобів що беруть участь у програмі «Доступні ліки» можна знайти на сайті Міністерства охорони здоров’я www.moz.gov.ua
06-03-2018

З 01 січня 2018 року розпочався черговий етап подачі декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2017 рік. Відповідно до статті 45 Закону України «Про запобігання корупції» (далі - Закон) суб’єкти декларування зобов’язані щорічно до 1 квітня подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (далі – НАЗК) декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (далі - декларація), за минулий рік. Таку декларацію зобов’язані будуть подати і депутати місцевих рад усіх рівнів та особи, які для цілей цього Закону прирівнюються до осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, зокрема керівники комунальних підприємств, установ та закладів тощо.

Останні анонси
21-03-2018
28 березня 2018 року о 11.00 год. в залі засідань РВО  відбудеться   чергова 26-та сесія міської ради, з порядком деннимFlag Counter

Конкурс на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста (юриста)

Любомльська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста (юриста).

Вимоги до конкурсантів: освіта повна вища за спеціальністю "Правознавство", за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліст або магістр. Знання роботи на комп'ютері та використаня відповідних програм. Стаж роботи за спеціальністю не менше 2-х років. Заяви для участі у конкурсі приймаються протягом 30 колендарних днів з дня опублікування оголошення про конкурс.

До заяви про участь у конкурсі додаються: особова картка П-2ДС з відповідними додатками, дві фотокартки розміром 4х6 см., копія документа про освіту, декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2015 рік, копія першої, другої сторінок паспорта громадядина України, копія військового квитка (за наявності), згода на обробку персональних даних, медична довідка встановленої форми.

Кондидати на посаду провідного спеціаліста будуть складати іспити на знання Конституції України, Законів України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про засади запобігання та протидії корупції", Земельного Кодексу України та законодавства з урахуванням специфіки функціональних обов'язків.

Документи приймаються за адресою: м. Любомль, вул. Української Армії, 2, кабінет секретаря ради. Довідки за телефоном 2-31-85

Оголошення розміщено в газеті "Наше життя" №17(9333) від 03 березня 2016 року