Slide 1 Slide 2 Slide 3 Slide 4 Slide 5

Шановні відвідувачі сайту!


Радий вітати Вас на офіційному сайті Любомльської міської об'єднаної територіальної громади.


На нашому сайті Ви можете ознайомитися з роботою виконавчих органів міської ради, ухваленими рішеннями, прийнятими документами.


Сподіваюсь, що інформація, зібрана тут, буде для вас корисною, цікавою та пізнавальною.


Будемо вдячні за будь-яку допомогу з матеріалами, пропозиціями які покращать роботу сайту lubomlmisto@ukr.net


Зі щирими побажаннями миру та добробуту всім любомльчанам, усім нашим гостям.


З повагою міський голова
Роман Ющук


Останні новини
08-11-2018
В рамках програми підтримки сільського господарства від Уряду розпочато прийом документів на отримання дотації за молодняк.
31-10-2018
22 листопада з 10.30 до 13.00 у Міжнародному виставковому центрі (Київ, пр-т Броварський, 15) на базі Міжнародного форуму INNOVATION MARKET у секції «Екологія – GREEN MIND» відбудеться тренінг Керівні принципи надання інформацій про екологічність продукції.
Останні анонси
23-10-2018
Відповідно до статті 26 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні», статей 22, 23 Регламенту Любомльської міської ради сьомого скликання,   02листопада 2018 року об 11.00 год. відбудетьсчя    34-та чергова сесія міської ради у  залі засідань РВО.
18-10-2018
У п’ятницю, 19 жовтня 2018 року, заступник прокурора області Володимир Хвищук з 10.00 до 12.00 год. прийматиме громадян у Любомльському відділі Ковельської місцевої прокуратури за адресою: м. Любомль, вул. Н. Ужвій, 9Flag Counter

Літній відпочинок дітей громади на березі озера Світязь.

З настанням спекотного літа чи ненайкращим відпочинком для дітей є берег синьоокого Світязя. З метою забезпечення відпочинком дітей шкільного віку, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, відділ освіти, молоді та спорту Любомльської міської ради надав перевагу  позаміському дитячому закладу оздоровлення та відпочинку «ЧАЙКА»( с.Світязь Шацького району).

Десять дітей  нашої громади (діти сироти та позбавлені батьківського піклування, діти учасників АТО) 16 червня 2018 року з задоволенням переступили поріг даного закладу. Охайне подвір’я, просторі кімнати для проживання, привітні вожаті і аромат блакитного озера – ось таким було наше перше враження.

Звичайно, що хотілося б, щоб значно більше діток змогли оздоровитись та відпочити у таких умовах, тому місцева влада буде працювати над цим питанням і уже наступного року ми отримаємо ще додаткові кошти від обласного бюджету на його вирішення.

Хочеться згадати і хорошу роботу наших пришкільних таборів денного перебування «Сонечко» (Любомльський НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів  – районна гімназія» імені Наталії Ужвій), «Дивосвіт» (Любомльська ЗОШ І-ІІІ ступенів  №3 Любомльської районної ради Волинської області), «Веселка» (Куснищанська ЗОШ І-ІІІ ступенів   Любомльської районної ради Волинської області), де цікаво і  корисно провели свій літній відпочинок 150 школярів нашої громади.

Бажаємо всім діткам гарно відпочити, набратися нових сил, енергії, позитивних емоцій і цікавих пригод!

 Відділ освіти, молоді та спорту Любомльської міської ради.