Slide 1 Slide 2 Slide 3 Slide 4 Slide 5

Шановні відвідувачі сайту!


Радий вітати Вас на офіційному сайті Любомльської міської об'єднаної територіальної громади.


На нашому сайті Ви можете ознайомитися з роботою виконавчих органів міської ради, ухваленими рішеннями, прийнятими документами.


Сподіваюсь, що інформація, зібрана тут, буде для вас корисною, цікавою та пізнавальною.


Будемо вдячні за будь-яку допомогу з матеріалами, пропозиціями які покращать роботу сайту lubomlmisto@ukr.net


Зі щирими побажаннями миру та добробуту всім любомльчанам, усім нашим гостям.


З повагою міський голова
Роман Ющук


Останні новини
27-12-2018
Напередодні Нового року міський голова Роман Ющук  привітав  вихованців ДНЗ громади з Новим роком.
05-12-2018

До уваги депутатів місцевих рад!

Інститут Політичної Освіти ОГОЛОШУЄ
набір депутатів місцевих рад до участі в навчальному семінарі в рамках проекту «Посилення місцевої демократії. Земельні відносини».

Останні анонси
08-01-2019
Відповідно до статті 26 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні», статей 22, 23 Регламенту Любомльської міської ради сьомого скликання,  15 січня 2019 року об 11.00 год. в залі засідань РВО  відбудеться 36-та позачергова   сесія міської ради . 
18-12-2018
Запрошуємо на відкриття новорічної ялинки.Flag Counter

Літній відпочинок дітей громади на березі озера Світязь.

З настанням спекотного літа чи ненайкращим відпочинком для дітей є берег синьоокого Світязя. З метою забезпечення відпочинком дітей шкільного віку, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, відділ освіти, молоді та спорту Любомльської міської ради надав перевагу  позаміському дитячому закладу оздоровлення та відпочинку «ЧАЙКА»( с.Світязь Шацького району).

Десять дітей  нашої громади (діти сироти та позбавлені батьківського піклування, діти учасників АТО) 16 червня 2018 року з задоволенням переступили поріг даного закладу. Охайне подвір’я, просторі кімнати для проживання, привітні вожаті і аромат блакитного озера – ось таким було наше перше враження.

Звичайно, що хотілося б, щоб значно більше діток змогли оздоровитись та відпочити у таких умовах, тому місцева влада буде працювати над цим питанням і уже наступного року ми отримаємо ще додаткові кошти від обласного бюджету на його вирішення.

Хочеться згадати і хорошу роботу наших пришкільних таборів денного перебування «Сонечко» (Любомльський НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів  – районна гімназія» імені Наталії Ужвій), «Дивосвіт» (Любомльська ЗОШ І-ІІІ ступенів  №3 Любомльської районної ради Волинської області), «Веселка» (Куснищанська ЗОШ І-ІІІ ступенів   Любомльської районної ради Волинської області), де цікаво і  корисно провели свій літній відпочинок 150 школярів нашої громади.

Бажаємо всім діткам гарно відпочити, набратися нових сил, енергії, позитивних емоцій і цікавих пригод!

 Відділ освіти, молоді та спорту Любомльської міської ради.