Slide 1 Slide 2 Slide 3 Slide 4 Slide 5

Шановні відвідувачі сайту!


Радий вітати Вас на офіційному сайті Любомльської міської об'єднаної територіальної громади.


На нашому сайті Ви можете ознайомитися з роботою виконавчих органів міської ради, ухваленими рішеннями, прийнятими документами.


Сподіваюсь, що інформація, зібрана тут, буде для вас корисною, цікавою та пізнавальною.


Будемо вдячні за будь-яку допомогу з матеріалами, пропозиціями які покращать роботу сайту lubomlmisto@ukr.net


Зі щирими побажаннями миру та добробуту всім любомльчанам, усім нашим гостям.


З повагою міський голова
Роман Ющук


Останні новини
20-02-2019

Сьогодні я звітую про діяльність міської ради (ОТГ) в 2018 році. В доповіді я стисло окреслю головні події року, їх фінансове забезпечення коштами міського бюджету.

 В установленому Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» порядку, мною було скликано в 2018 році 12 сесій міської ради, 6 з яких позачергові. Відбулося 12 засідань виконавчого комітету міської ради. 

18-02-2019
Любомльська районна філія Волинського обласного центру зайнятості  повідомляє про те, щр з грудня 2018 року розпочав реалізацію Агропроект Волинського обласного центру зайнятості «Територія майстерності».
Останні анонси
07-03-2019
Відповідно до статті 26 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні», статей 22, 23 Регламенту Любомльської міської ради сьомого скликання,  11 березня 2019 року о 12.00 год. в залі засідань відділу освіти Любомльської міської ради відбудеться позачергова  38-ма сесія міської ради. На порядку денному будуть розглянуті наступні питання:
13-02-2019

Щорічно 15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Ця пам’ятна дата приурочена до роковин виведення радянських військ з Афганістану у 1989 році.

З цієї нагоди в п’ятницю, 15 лютого, у м. Любомль пройдуть урочисті заходи:
Flag Counter

Літній відпочинок дітей громади на березі озера Світязь.

З настанням спекотного літа чи ненайкращим відпочинком для дітей є берег синьоокого Світязя. З метою забезпечення відпочинком дітей шкільного віку, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, відділ освіти, молоді та спорту Любомльської міської ради надав перевагу  позаміському дитячому закладу оздоровлення та відпочинку «ЧАЙКА»( с.Світязь Шацького району).

Десять дітей  нашої громади (діти сироти та позбавлені батьківського піклування, діти учасників АТО) 16 червня 2018 року з задоволенням переступили поріг даного закладу. Охайне подвір’я, просторі кімнати для проживання, привітні вожаті і аромат блакитного озера – ось таким було наше перше враження.

Звичайно, що хотілося б, щоб значно більше діток змогли оздоровитись та відпочити у таких умовах, тому місцева влада буде працювати над цим питанням і уже наступного року ми отримаємо ще додаткові кошти від обласного бюджету на його вирішення.

Хочеться згадати і хорошу роботу наших пришкільних таборів денного перебування «Сонечко» (Любомльський НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів  – районна гімназія» імені Наталії Ужвій), «Дивосвіт» (Любомльська ЗОШ І-ІІІ ступенів  №3 Любомльської районної ради Волинської області), «Веселка» (Куснищанська ЗОШ І-ІІІ ступенів   Любомльської районної ради Волинської області), де цікаво і  корисно провели свій літній відпочинок 150 школярів нашої громади.

Бажаємо всім діткам гарно відпочити, набратися нових сил, енергії, позитивних емоцій і цікавих пригод!

 Відділ освіти, молоді та спорту Любомльської міської ради.