Slide 1 Slide 2 Slide 3 Slide 4 Slide 5

Шановні відвідувачі сайту!


Радий вітати Вас на офіційному сайті Любомльської міської об'єднаної територіальної громади.


На нашому сайті Ви можете ознайомитися з роботою виконавчих органів міської ради, ухваленими рішеннями, прийнятими документами.


Сподіваюсь, що інформація, зібрана тут, буде для вас корисною, цікавою та пізнавальною.


Будемо вдячні за будь-яку допомогу з матеріалами, пропозиціями які покращать роботу сайту lubomlmisto@ukr.net


Зі щирими побажаннями миру та добробуту всім любомльчанам, усім нашим гостям.


З повагою міський голова
Роман Ющук


Останні новини
20-02-2019

Сьогодні я звітую про діяльність міської ради (ОТГ) в 2018 році. В доповіді я стисло окреслю головні події року, їх фінансове забезпечення коштами міського бюджету.

 В установленому Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» порядку, мною було скликано в 2018 році 12 сесій міської ради, 6 з яких позачергові. Відбулося 12 засідань виконавчого комітету міської ради. 

18-02-2019
Любомльська районна філія Волинського обласного центру зайнятості  повідомляє про те, щр з грудня 2018 року розпочав реалізацію Агропроект Волинського обласного центру зайнятості «Територія майстерності».
Останні анонси
07-03-2019
Відповідно до статті 26 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні», статей 22, 23 Регламенту Любомльської міської ради сьомого скликання,  11 березня 2019 року о 12.00 год. в залі засідань відділу освіти Любомльської міської ради відбудеться позачергова  38-ма сесія міської ради. На порядку денному будуть розглянуті наступні питання:
13-02-2019

Щорічно 15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Ця пам’ятна дата приурочена до роковин виведення радянських військ з Афганістану у 1989 році.

З цієї нагоди в п’ятницю, 15 лютого, у м. Любомль пройдуть урочисті заходи:
Flag Counter

Оголошено конкурс на посаду директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Любомльської міської ради.

Любомльською міською радою оголошується конкурс на посаду директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Любомльської міської ради (далі директора ІРЦ).

 Повне найменування: комунальна установа "Інклюзивно-ресурсний центр" Любомльської міської ради.

Юридична адреса ІРЦ: вул. Незалежності, 70, м. Любомль, Волинська область, 44300.

Найменування посади: директор комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Любомльської міської ради

Умови оплати праці: посада директора ІРЦ прирівнюється до посад педагогічних працівників. Директор ІРЦ призначається за конкурсом на заміщення вакантної посади строком на три роки. Права, обов’язки і відповідальність директора ІРЦ, умови його матеріального забезпечення, інші умови найму визначаються контрактом.

Кваліфікаційні вимоги до директора ІРЦ: вища освіта не нижче ступеня магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста за спеціальністю "Спеціальна освіта", "Корекційна освіта", "Дефектологія", "Психологія" та стаж роботи не менше п'яти років за фахом.

           Перелік документів, які необхідно подати для участі у конкурсному відборі та строк їх подання.

          Претендент, який виявив бажання взяти участь у конкурсі, подає (особисто або поштою)  у відділ освіти, молоді та спорту Любомльської міської ради, каб.416, вул. Незалежності, 23, м. Любомль, 44300 такі документи:

-                копію паспорта громадянина України;

-                письмову заяву про участь у конкурсі до якої додається резюме у довільній формі;

-                копію трудової книжки;

-      копію (копії) документа (документів) про освіту із додатками, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

-      письмову згоду на збір та обробку персональних даних

         Особа, яка бажає взяти участь у конкурсному відборі, має право додати до заяви про участь у конкурсі інші документи, не передбачені в оголошенні про проведення конкурсу.

Строк подання документів для участі в конкурсному відборі  20 календарних днів з дня оприлюднення оголошення про проведення конкурсного відбору. У разі надсилання документів поштою, датою подання документів вважається зазначена по поштовому штемпелі.

У разі невідповідності наданих документів встановленим вимогам, претенденти на заміщення вакантної посади до конкурсного відбору не допускаються, про що впродовж трьох днів повідомляються відділом освіти, молоді та спорту Любомльської міської ради.

Документи, подані після закінчення встановленого строку, не розглядаються та повертаються особам, які їх подали.

 Усі претенденти, які своєчасно подали документи для участі у конкурсі, повідомляються про прийняте рішення щодо їх кандидатур не пізніше десяти календарних днів з дати закінчення строку подання документів.

Дата, місце та етапи проведення конкурсного відбору.

Конкурс проводитиметься  24 вересня 2018 року за адресою: відділ освіти. молоді та спорту Любомльської міської ради, вул. Незалежності, 23 м. Любомль, 44300.

Конкурс передбачає складання кваліфікаційного іспиту та проведення співбесіди.Кваліфікаційний іспит для директора ІРЦ буде проводитися за напрямами:

- знання законодавства у сфері освіти дітей з особливими освітніми потребами;

 - знання основ спеціальної педагогіки;

- знання основ управління діяльністю ІРЦ.

 За додатковою інформацією звертатись  у відділ освіти, молоді та спорту Любомльської міської ради до головного спеціаліста відділу освіти Оксентюк Наталії Миколаївни, каб.416, ел. пошта lbm.osvita@gmail.com.