Slide 1 Slide 2 Slide 3 Slide 4 Slide 5

Шановні відвідувачі сайту!


Радий вітати Вас на офіційному сайті Любомльської міської об'єднаної територіальної громади.


На нашому сайті Ви можете ознайомитися з роботою виконавчих органів міської ради, ухваленими рішеннями, прийнятими документами.


Сподіваюсь, що інформація, зібрана тут, буде для вас корисною, цікавою та пізнавальною.


Будемо вдячні за будь-яку допомогу з матеріалами, пропозиціями які покращать роботу сайту lubomlmisto@ukr.net


Зі щирими побажаннями миру та добробуту всім любомльчанам, усім нашим гостям.


З повагою міський голова
Роман Ющук


Останні новини
16-05-2018
Нарада розпочалася з представлення директорам освітніх закладів громади нового начальника відділу освіти Любомльської ОТГ. Ним став Загура Дмитро Васильвич, колишній директор Городненської ЗОШ.
14-05-2018
Інститут Політичної Освіти оголошує набір жінок-депутаток місцевих рад та жінок, які планують стати депутатками до участі в навчальному семінарі в рамках проекту "Місцеве самоврядування. Крок до ефективності"
Останні анонси
18-05-2018
До вашої уваги  погодинна програма святкування Дня міста 28.05.2018 року.
05-05-2018
Відповідно до статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту Любомльської міської ради сьомого скликання, 11 травня 2018 року о 11.00 год.  відбудеться чергова 28-ма сесія міської ради яка відбудеться в залі засідань РВО, з порядком денним:Flag Counter

Пам’ятаємо! Перемагаємо!

Сьогодні, 8 травня, секретар ради Антон Фурманюк взяв участь у мітингу приуроченому до Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
На захід, який проходив на Пагорбі Слави, прийшли представники влади, громадських організацій, трудові колективи,учні шкіл та духовенство. Присутні згадали та віддали шану покладанням квітів і хвилиною мовчання усім тим людям, чиє життя було обірвано насильством світового масштабу, усім тим, чий подвиг безсмертний.
73 роки пройшло з Дня перемоги, але не дивлячись на час, священний обов’язок кожного з нас – бути гідними подвигу дідів, пам’ятати і вчити всі уроки минулого. Доземний уклін і вічна пам’ять загиблим.