Slide 1 Slide 2 Slide 3 Slide 4 Slide 5

Шановні відвідувачі сайту!


Радий вітати Вас на офіційному сайті Любомльської міської ради.


На нашому сайті Ви можете ознайомитися з роботою виконавчих органів міської ради, ухваленими рішеннями, прийнятими документами.


Сподіваюсь, що інформація, зібрана тут, буде для вас корисною, цікавою та пізнавальною.


Будемо вдячні за будь-яку допомогу з матеріалами, пропозиціями які покращать роботу сайту lubomlmisto@ukr.net


Зі щирими побажаннями миру та добробуту всім любомльчанам, усім нашим гостям.


З повагою міський голова
Роман Ющук


Останні новини
23-06-2017

Проведення «прямих телефонних ліній» з міським головою відбуваються кожний 3-ій понеділок щомісяця з 10:00 до 12:00 по телефону 03377-23164

06-06-2017
Як у Любомлі святкували День міста
Останні анонси
22-06-2017
11 липня 2017 року о 11:00 год.  відбудеться чергова  19-та сесія міської ради, яка відбудеться в залі засідань РВО з порядком денним
13-12-2016
Відповідно до Закону України "Про донорство крові та її компонентів", на виконання розпорядження голови обласної державно адміністрації №502 від 04 листопада 2016 року "Про здачу крові безоплатними донорами у містах та районах області на 2017 рік" та з метою задоволення потреб лікувальних установ у крові та її компонентах, препаратах і кровозамінниках у червні 2017 року в м. Любомль відбудеться День Донора.



Flag Counter

Підсумки змагань з легкої атлетики за програмою 4-ї міської спартакіади 21.04.2017р.

21.04.2017, на міському стадіоні "Колос", відбулись змагання з легкої атлетики серед дорослих та юнаків. Спортсмени взяли участь у дисциплінах: 100 м., 400 м., 800 м., стрибки у довжину, метання гранати, метання тенісного м'яча. Серед дорослих команд в загальнокомандному заліку з легкої атлетки найкращий результат показав ліцей, 2-ге місце - гімназія, 3-тє - ЗОШ №2. Серед учнівських колективів в загальнокомадному заліку (легка атлетика) гімназія посіла 1-ше місце, 2-ге місце - ЗОШ №3, 3-тє місце - ліцей.

Біг на 100 м

Дівчата

1 місце – Шиць Анастасія (гімназія)

2 місце – Савлук Ольга (профліцей)

3 місце – Назарук Анастасія (ЗОШ №2)

Юнаки

1-2 місце – Поліщук Назар (ЗОШ №2)

1-2 місце – Самойліч Роман (Гімназія)

3 місце – Смальчук Володимир (профліцей)

Жінки

1 місце - Лаврова Людмила (профліцей)

2 місце – Гриппа Валентина (гімназія)

3 місце – Пархомук Світлана (профліцей)

Чоловіки

1 місце – Лавров Олександр (профліцей)

2 місце – Пращур Едуард (ЗОШ №2)

3 місце – Волох Богдан (гімназія)

 

 Стрибки у довжину

Дівчата

1 місце – Шиць Анастасія (гімназія)

2 місце – Назарук Анастасія (ЗОШ №2)

3 місце – Трофимович Вікторія (ЗОШ №2)

Юнаки

1 місце –Тахасюк Василь (ЗОШ №3)

2 місце – Орищук Владислав (профліцей)

3 місце –Калішевич Ілля (ЗОШ №3)

Жінки

1 місце – Марцинішина Ірина (гімназія)

2-3 місце – Лаврова Людмила (профліцей)

2-3 місце – Пархомук Світлана (профліцей)

Чоловіки

1 місце – Волох Богдан (гімназія)

2 місце – Лавров Олександр (профліцей)

3 місце –Пращур Едуард (ЗОШ №2)

 

Метання тенісного м’яча

Дівчата

1 місце – Гричина Антоніна (профліцей)

2 місце – Ленівенко Ірина (гімназія)

3 місце – Калішевич Анна(ЗОШ №3)

Жінки

1 місце –  Лаврова Людмила (профліцей)

2 місце –Богуш Інна (ЗОШ №2)

3 місце – Калішевич Олена  (ЗОШ №3)

 

Метання гранати

Юнаки

           1 місце – Калішевич Ілля (ЗОШ №3)

           2 місце – Панасюк Артем (гімназія)

          3 місце – Трофимович Юрій (ЗОШ №2)

Чоловіки

1 місце –  ДмитрукДанеїл (гімназія)

2 місце – Пращур Едуард (ЗОШ №2)

3 місце – Дубовський Віктор (ЗОШ №2)

 

Біг на 400 м

Дівчата

           1 місце – Шиць Анастасія (гімназія)

         2 місце – Назарко Юлія (гімназія)

3 місце –Савлук Ольга (профліцей)

Жінки

1 місце –Гриппа Валентина (гімназія)

2 місце – Лаврова Людмила (профліцей)

3 місце – Пархомук Світлана (профліцей)

Біг на 800 м

Юнаки

1 місце –Тахасюк Василь (ЗОШ №3)

           2 місце – Троянчук Вадим (профліцей)

           3 місце – Клекоцюк Богдан (гімназія)

Чоловіки

1 місце – Ганза Іван (профліцей)

2 місце – Гірей Артем (ЗОШ №2)

3 місце – Пархомук Богдан (гімназія)

Командний залік з легкої атлетики серед учнівських колективів

Дата

Видпрограми

Гімназія

 

ЗОШ№2

 

ЗОШ№3

 

Ліцей

 

 

місце

очки

місце

очки

місце

очки

місце

очки

21.04

Біг 100м (дівчата)

1

5

3

2

4

1

2

3

21.04

Біг 100м (юнаки)

1-2

4

1-2

4

4

1

3

2

21.04

Біг 400м (дівчата)

1+2

5+3

4

1

-

-

3

2

21.04

Біг 800м (юнаки)

3

2

-

-

1

5

2+4

3+1

21.04

Стрибки в довж(дівчата)

1

5

2+3

3+2

-

-

4

1

21.04

Стрибки в довж. (юнаки)

4

1

-

-

1+3

5+2

2

3

21.04

Метан. т. м’яча (дівчата)

2+4

3+1

-

-

3

2

1

5

21.04

Метан. гранати (юнаки)

2

3

3

2

1+(4-5

5,5

4-5

0,5

 

Сума залікових очок

 

32

 

14

 

21,5

 

20,5

 

Командне місце

1

 

4

 

2

 

3

 

  За перемогу нараховується 5 очок, за друге місце – 3, третє – 2, четверте –1.

 

 Командний залік з легкої атлетики серед дорослих команд

Дата

Видпрограми

Гімназія

 

ЗОШ№2

 

ЗОШ№3

 

Ліцей

 

 

місце

очки

місце

очки

місце

очки

місце

очки

21.04

Біг 100м (жінки)

2

3

4

1

-

-

1+3

5+2

21.04

Біг 100м (чоловіки)

3

2

2

3

-

-

1+4

5+1

21.04

Біг 400м (жінки)

1+4

5+1

-

-

-

-

2+3

3+2

21.04

Біг 800м (чоловіки)

3

2

2

3

-

-

1

5

21.04

Стрибки в довж. (жінки)

1+4

5+1

-

-

-

-

2+3

3+2

21.04

Стрибки в довж. (чолов)

1+4

5+1

3

2

-

-

2

3

21.04

Метан. т. м’яча (жінки)

4

1

2

3

3

2

1

5

21.04

Метан. гранати (чолов)

1+4

5+1

2+3

3+2

-

-

-

-

 

Сума залікових очок

 

32

 

17

 

2

 

36

 

Командне місце

2

 

3

 

4

 

1

 

 

За перемогу нараховується 5 очок, за друге місце – 3, третє – 2, четверте –1.