Slide 1 Slide 2 Slide 3 Slide 4 Slide 5

Шановні відвідувачі сайту!


Радий вітати Вас на офіційному сайті Любомльської міської об'єднаної територіальної громади.


На нашому сайті Ви можете ознайомитися з роботою виконавчих органів міської ради, ухваленими рішеннями, прийнятими документами.


Сподіваюсь, що інформація, зібрана тут, буде для вас корисною, цікавою та пізнавальною.


Будемо вдячні за будь-яку допомогу з матеріалами, пропозиціями які покращать роботу сайту lubomlmisto@ukr.net


Зі щирими побажаннями миру та добробуту всім любомльчанам, усім нашим гостям.


З повагою міський голова
Роман Ющук


Останні новини
19-06-2018
Десять дітей  нашої громади (діти сироти та позбавлені батьківського піклування, діти учасників АТО) 16 червня 2018 року з задоволенням переступили поріг  позаміського дитячому закладу оздоровлення та відпочинку «ЧАЙКА»
13-06-2018
Що потрібно робити, щоб підписати декларацію?
Останні анонси
18-06-2018
Інформація від Любомльського відділу Ковельської місцевої прокуратури.
31-05-2018
1 червня 2018 року на центральній площі міста пройдуть святкові заходи, приурочені до Міжнародного дня захисту дітей.



Flag Counter

Підсумки змагань з настільного тенісу серед юніорів за програмою 4-ї міської спартакіади

21.02.2017 в приміщенні ЗОШ №3 відбулись змагання з настільного тенісу серед юнаків і дівчат.

Змагались між собою учні ЗОШ №2, ЗОШ №3, гімназії та ліцею.

Серед юнаків перемогу здобув учень ЗОШ №3 - Трофимович Андрій (ліцей), друге місце - Нінічук Костянтин (ліцей), третє місце - Іваніцький Владислав (ЗОШ №2).

Місця серед дівчат розподілились наступним чином: 1 місце - Самолюк Антоніна(ЗОШ №3), 2 місце - Сидняк Аліна (ЗОШ №2), Мохнюк Богдана (ЗОШ №2)

В командному заліку ліцей зайняв почесне перше місце, друге місце - ЗОШ №2, третє місце - ЗОШ №3.


Дівчата

Команда

Результати зустрічей

очки

місце

Жоголь Любов

Гімназія

ХХХ

---

0-2

0-2

0-2

0-2

2-0

0-2

1

6-8

Доротюк Вікторія

Гімназія

---

ХХХ

0-2

0-2

0-2

2-1

2-0

0-2

2

5

Сидняк Аліна

ЗОШ№2

2-0

2-0

ХХХ

---

0-2

2-1

2-0

2-0

5

2-3

Мохнюк Богдана

ЗОШ№2

2-0

2-0

---

ХХХ

0-2

2-0

2-1

2-0

5

2-3

Самолюк Антоніна

ЗОШ№3

2-0

2-0

2-0

2-0

ХХХ

---

2-1

2-0

6

1

Самолюк Софія

ЗОШ№3

2-0

1-2

1-2

0-2

---

ХХХ

1-2

1-2

1

6-8

Віннічук Ольга

Ліцей

0-2

0-2

0-2

1-2

1-2

2-1

ХХХ

---

1

6-8

Кушка Ірина

Ліцей

2-0

2-0

0-2

0-2

0-2

2-1

---

ХХХ

3

4

 

Юнаки

Команда

Результати зустрічей

очки

місце

Станіславчук Олександр

Гімназія

ХХХ

---

0-2

0-2

0-2

0-2

0-2

0-2

0

7-8

Скулінець Едуард

Гімназія

---

ХХХ

0-2

0-2

0-2

0-2

0-2

0-2

0

7-8

Фенко Богдан

ЗОШ№2

2-0

2-0

ХХХ

---

0-2

0-2

0-2

0-2

2

6

Іваніцький Владислав

ЗОШ№2

2-0

2-0

---

ХХХ

2-1

2-0

0-2

0-2

4

3

Оставненко Роман

ЗОШ№3

2-0

2-0

2-0

1-2

ХХХ

---

2-1

0-2

4

4

Гузь Олег

ЗОШ№3

2-0

2-0

2-0

0-2

---

ХХХ

0-2

0-2

3

5

Нінічук Костянтин

Ліцей

2-0

2-0

2-0

2-0

1-2

2-0

ХХХ

---

5

2

Трофимович Андрій

Ліцей

2-0

2-0

2-0

2-0

2-0

2-0

---

ХХХ

6

1

 

Команди

Результати ігор

Очки

Місце

Гімназія

ХХХ

0 (0-8)

0 (1-7)

0 (2-6)

0

4

ЗОШ№2

2 (8-0)

ХХХ

1 (4-4)

1 (4-4)

4

2

ЗОШ№3

2 (7-1)

1 (4-4)

ХХХ

0 (3-5)

3

3

Ліцей

2 (6-3)

1 (4-4)

2 (5-3)

ХХХ

5

1