Slide 1 Slide 2 Slide 3 Slide 4 Slide 5

Шановні відвідувачі сайту!


Радий вітати Вас на офіційному сайті Любомльської міської об'єднаної територіальної громади.


На нашому сайті Ви можете ознайомитися з роботою виконавчих органів міської ради, ухваленими рішеннями, прийнятими документами.


Сподіваюсь, що інформація, зібрана тут, буде для вас корисною, цікавою та пізнавальною.


Будемо вдячні за будь-яку допомогу з матеріалами, пропозиціями які покращать роботу сайту lubomlmisto@ukr.net


Зі щирими побажаннями миру та добробуту всім любомльчанам, усім нашим гостям.


З повагою міський голова
Роман Ющук


Останні новини
19-03-2018

З січня місяця 2018 року в Україні  продовжує  діяти урядова програма «Доступні ліки»

«Доступні ліки» - це урядова програма забезпечення  громадян України необхідними лікарськими засобами безкоштовно або з незначною доплатою, які покращать якість  життя, зможуть запобігти виникненню ускладнень та передчасної смертності за трьома категоріями:

      • Серцево-судинні захворювання;
      • Бронхіальна астма;
      • Цукровий діабет 2 типу.
Перелік лікарських засобів що беруть участь у програмі «Доступні ліки» можна знайти на сайті Міністерства охорони здоров’я www.moz.gov.ua
06-03-2018

З 01 січня 2018 року розпочався черговий етап подачі декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2017 рік. Відповідно до статті 45 Закону України «Про запобігання корупції» (далі - Закон) суб’єкти декларування зобов’язані щорічно до 1 квітня подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (далі – НАЗК) декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (далі - декларація), за минулий рік. Таку декларацію зобов’язані будуть подати і депутати місцевих рад усіх рівнів та особи, які для цілей цього Закону прирівнюються до осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, зокрема керівники комунальних підприємств, установ та закладів тощо.

Останні анонси
13-03-2018
15 березня 2018 року о 11.00 год. відбудеться позачергова  24-та сесія міської ради, яка відбудеться в залі засідань РВО з порядком деннимFlag Counter

Приписка громадян 2000 року народження до призовної дільниці Любомльського ОРВК

У відповідності з ст. 14 Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу" та ст.. І7-31 Постанови кабінету Міністрів України № 352 від З 21.03.2002 року "Про затвердження Положення про підготовку і приведення призову громадян України на строкову військову службу та прийняття призовників на військову службу за контрактом" в січні-березні 2017 року в районі буде проводитись приписка громадян 2000 року народження до призовної дільниці Любомльського ОРВК.

Юнакам 2000 року народження, які підлягають приписці до призивної дільниці необхідно з'явитись до призовної дільниці райвійськомату з відповідними документами:
-   копія паспорта (1,2,11 сторінка);
-   копія свідоцтва про народження
-   копію індентифікаційного коду;                                         І
-   копію свідоцтва про закінчення 9 класів з додатками;     
-   довідку про навчання                                                          
-   для студентів технікумів, ПТУ і тих хто після 9 класів ніде не навчається копію свідоцтва про освіту з додатками;
-   довідку  про  сімейний  стан,  засвідчену  підписом  і  печаткою керівника ЖЕК, домоуправління, селищного, сільського голови по місцю проживання;
-   довідку з місця роботи чи навчання;
-   характеристику з місця роботи чи навчання;
-   фотографії 3x4 см 8 штук;
-   копії документів про присвоєння спортивних розрядів.    
-   конверти з марками З штуки

Всі копії документів  повинні бути завірені нотаріально, або сільською радою.

Юнаки старшого призовного віку, які не пройшли раніше приписку до призовної дільниці, також повинні з'явитись  до призивної дільниці з вищенаведеними документами.