Slide 1 Slide 2 Slide 3 Slide 4 Slide 5

Шановні відвідувачі сайту!


Радий вітати Вас на офіційному сайті Любомльської міської об'єднаної територіальної громади.


На нашому сайті Ви можете ознайомитися з роботою виконавчих органів міської ради, ухваленими рішеннями, прийнятими документами.


Сподіваюсь, що інформація, зібрана тут, буде для вас корисною, цікавою та пізнавальною.


Будемо вдячні за будь-яку допомогу з матеріалами, пропозиціями які покращать роботу сайту lubomlmisto@ukr.net


Зі щирими побажаннями миру та добробуту всім любомльчанам, усім нашим гостям.


З повагою міський голова
Роман Ющук


Останні новини
22-03-2019
Нагадуємо, що в рамках програми підтримки сільського господарства від Уряду прийомаються документи на отримання дотації за молодняк.
Дотація буде надаватися фізичним особам, які утримують ідентифікований та зареєстрований молодняк великої рогатої худоби, який народився в господарствах фізичних осіб.
22-03-2019
Рішенням Уряду запроваджується нова форма управління системою безоплатної правової допомоги. Буде створена Наглядова рада Координаційного центру з надання правової допомоги. Такі зміни покликані нівелювати ризики впливу на роботу системи, гарантувати для громадян якісну правову допомогу.
Останні анонси
07-03-2019
Відповідно до статті 26 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні», статей 22, 23 Регламенту Любомльської міської ради сьомого скликання,  11 березня 2019 року о 12.00 год. в залі засідань відділу освіти Любомльської міської ради відбудеться позачергова  38-ма сесія міської ради. На порядку денному будуть розглянуті наступні питання:
13-02-2019

Щорічно 15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Ця пам’ятна дата приурочена до роковин виведення радянських військ з Афганістану у 1989 році.

З цієї нагоди в п’ятницю, 15 лютого, у м. Любомль пройдуть урочисті заходи:
Flag Counter

Приписка громадян 2000 року народження до призовної дільниці Любомльського ОРВК

У відповідності з ст. 14 Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу" та ст.. І7-31 Постанови кабінету Міністрів України № 352 від З 21.03.2002 року "Про затвердження Положення про підготовку і приведення призову громадян України на строкову військову службу та прийняття призовників на військову службу за контрактом" в січні-березні 2017 року в районі буде проводитись приписка громадян 2000 року народження до призовної дільниці Любомльського ОРВК.

Юнакам 2000 року народження, які підлягають приписці до призивної дільниці необхідно з'явитись до призовної дільниці райвійськомату з відповідними документами:
-   копія паспорта (1,2,11 сторінка);
-   копія свідоцтва про народження
-   копію індентифікаційного коду;                                         І
-   копію свідоцтва про закінчення 9 класів з додатками;     
-   довідку про навчання                                                          
-   для студентів технікумів, ПТУ і тих хто після 9 класів ніде не навчається копію свідоцтва про освіту з додатками;
-   довідку  про  сімейний  стан,  засвідчену  підписом  і  печаткою керівника ЖЕК, домоуправління, селищного, сільського голови по місцю проживання;
-   довідку з місця роботи чи навчання;
-   характеристику з місця роботи чи навчання;
-   фотографії 3x4 см 8 штук;
-   копії документів про присвоєння спортивних розрядів.    
-   конверти з марками З штуки

Всі копії документів  повинні бути завірені нотаріально, або сільською радою.

Юнаки старшого призовного віку, які не пройшли раніше приписку до призовної дільниці, також повинні з'явитись  до призивної дільниці з вищенаведеними документами.