Slide 1 Slide 2 Slide 3 Slide 4 Slide 5

Шановні відвідувачі сайту!


Радий вітати Вас на офіційному сайті Любомльської міської об'єднаної територіальної громади.


На нашому сайті Ви можете ознайомитися з роботою виконавчих органів міської ради, ухваленими рішеннями, прийнятими документами.


Сподіваюсь, що інформація, зібрана тут, буде для вас корисною, цікавою та пізнавальною.


Будемо вдячні за будь-яку допомогу з матеріалами, пропозиціями які покращать роботу сайту lubomlmisto@ukr.net


Зі щирими побажаннями миру та добробуту всім любомльчанам, усім нашим гостям.


З повагою міський голова
Роман Ющук


Останні новини
20-02-2019

Сьогодні я звітую про діяльність міської ради (ОТГ) в 2018 році. В доповіді я стисло окреслю головні події року, їх фінансове забезпечення коштами міського бюджету.

 В установленому Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» порядку, мною було скликано в 2018 році 12 сесій міської ради, 6 з яких позачергові. Відбулося 12 засідань виконавчого комітету міської ради. 

18-02-2019
Любомльська районна філія Волинського обласного центру зайнятості  повідомляє про те, щр з грудня 2018 року розпочав реалізацію Агропроект Волинського обласного центру зайнятості «Територія майстерності».
Останні анонси
13-02-2019

Щорічно 15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Ця пам’ятна дата приурочена до роковин виведення радянських військ з Афганістану у 1989 році.

З цієї нагоди в п’ятницю, 15 лютого, у м. Любомль пройдуть урочисті заходи:

08-02-2019
Відповідно до статті 26 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні», статей 22, 23 Регламенту Любомльської міської ради сьомого скликання, 21 лютого 2019 року об 11.00 год. у залі засідань РВО відбудеться чергова 37-ма сесія міської ради.Flag Counter

Привітання Любомльського міського голови з Днем міста.

Шановні жителі Любомля!

Щиро вітаю вас з Днем  міста!

Цього дня ми почуваємо себе іменинниками та частиною великої родини, а наші серця переповнює радість і гордість за місто, яке стало нашою затишною домівкою. Це свято об'єднує усіх, кому дорогий Любомль. У нашому місті проживають талановиті, щирі, добрі й працездатні люди, які створюють його матеріальне й духовне сьогодення та майбутнє. 

Тож, бажаю усім вам  міцного здоров’я, щастя, натхнення, родинного затишку та успіхів у всіх починаннях. Хай мир, добробут,  злагода, взаємна повага та довіра панують у нашому місті і і нехай воно буде місцем щасливих зустрічей і радісних подій для кожного з нас.

Нехай Любомль росте, розвивається, квітне  і займає особливе місце в серцях його жителів. 

З Днем народження, рідне місто!

З повагою

Любомльський міський голова

Роман Ющук