Slide 1 Slide 2 Slide 3 Slide 4 Slide 5

Шановні відвідувачі сайту!


Радий вітати Вас на офіційному сайті Любомльської міської об'єднаної територіальної громади.


На нашому сайті Ви можете ознайомитися з роботою виконавчих органів міської ради, ухваленими рішеннями, прийнятими документами.


Сподіваюсь, що інформація, зібрана тут, буде для вас корисною, цікавою та пізнавальною.


Будемо вдячні за будь-яку допомогу з матеріалами, пропозиціями які покращать роботу сайту lubomlmisto@ukr.net


Зі щирими побажаннями миру та добробуту всім любомльчанам, усім нашим гостям.


З повагою міський голова
Роман Ющук


Останні новини
28-03-2019
З метою забезпечення контролю за здійсненням видатків Фонду, недопущення неправомірних виплат, виявлення та усунення зловживань під час призначення матеріального забезпечення Фондом соціального страхування України з березня 2019 року відновлено проведення планових перевірок страхувальників щодо використання ними коштів Фонду.
26-03-2019
Телефон довіри - один із видів соціально значущих і важливих послуг, який надає громадянам можливість анонімної телефонної бесіди та термінової передачі тієї чи іншої інформації.
Останні анонси
03-04-2019
Відповідно до статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 22, 23 Регламенту Любомльської міської ради сьомого скликання,  4 квітня 2019 року о 15.00 год.  у залі засідань відділу освіти Любомльської міської ради  відбудеться позачергова  39-та сесія міської ради. На порядку денному будуть розглянуті наступні питання:
07-03-2019
Відповідно до статті 26 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні», статей 22, 23 Регламенту Любомльської міської ради сьомого скликання,  11 березня 2019 року о 12.00 год. в залі засідань відділу освіти Любомльської міської ради відбудеться позачергова  38-ма сесія міської ради. На порядку денному будуть розглянуті наступні питання:Flag Counter

Привітання Любомльського міського голови з Днем міста.

Шановні жителі Любомля!

Щиро вітаю вас з Днем  міста!

Цього дня ми почуваємо себе іменинниками та частиною великої родини, а наші серця переповнює радість і гордість за місто, яке стало нашою затишною домівкою. Це свято об'єднує усіх, кому дорогий Любомль. У нашому місті проживають талановиті, щирі, добрі й працездатні люди, які створюють його матеріальне й духовне сьогодення та майбутнє. 

Тож, бажаю усім вам  міцного здоров’я, щастя, натхнення, родинного затишку та успіхів у всіх починаннях. Хай мир, добробут,  злагода, взаємна повага та довіра панують у нашому місті і і нехай воно буде місцем щасливих зустрічей і радісних подій для кожного з нас.

Нехай Любомль росте, розвивається, квітне  і займає особливе місце в серцях його жителів. 

З Днем народження, рідне місто!

З повагою

Любомльський міський голова

Роман Ющук