Slide 1 Slide 2 Slide 3 Slide 4 Slide 5

Шановні відвідувачі сайту!


Радий вітати Вас на офіційному сайті Любомльської міської об'єднаної територіальної громади.


На нашому сайті Ви можете ознайомитися з роботою виконавчих органів міської ради, ухваленими рішеннями, прийнятими документами.


Сподіваюсь, що інформація, зібрана тут, буде для вас корисною, цікавою та пізнавальною.


Будемо вдячні за будь-яку допомогу з матеріалами, пропозиціями які покращать роботу сайту lubomlmisto@ukr.net


Зі щирими побажаннями миру та добробуту всім любомльчанам, усім нашим гостям.


З повагою міський голова
Роман Ющук


Останні новини
11-10-2018
Інститут політичної освіти  запрошує  депутатів місцевих рад об’єднаних територіальних громад (ОТГ) зголошуватися до участі в навчальних семінарах з актуальних питань депутатської діяльності.
01-10-2018
Ковельська місцева прокуратура Волинської області звертається до громадян із проханням повідомляти правоохоронні органи про отримання телефонних дзвінків від шахраїв.
Останні анонси
07-10-2018
9 жовтня 2018 року об 11.00 год  у залі засідань РВО відбудеться 33-я позачергова сесія Любомльської міської ради
18-09-2018
 26 вересня 2018 року відбудеться чергова 32- га сесія 7-го скликання. Початок об 11.00 год в залі засідань РВО.На порядку денному будуть розглянуті питаня:Flag Counter

Пройшли урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування

6 грудня 2017 року, в Любомльському РБК пройшли урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування, Дня Збройних Сил України, Міжнародного дня волонтера, а також Дня працівників статистики.

У заході прийняли участь міський голова Роман Ющук, перший заступник голови Любомльської РДА Олександр Герасимчук, голова районної ради  Микола Сушик, , військовий комісар Любомльського ОРВК Роман Гузь, помічник-консультант народного депутата України - Ігор Торба, представники органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, керівники установ, організацій, політичних партій, громадських організацій.

Міський голова Роман Ющук відначив подяками: секретаря Любомльської міської ради, Фурманюка Антона, за сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди Дня місцевого самоврядування; військового комісара Любомльського ОРВК, Романа Гузя, за тісну співпрацю з органами місцевого самоврядування та з нагоди Дня Збройних сил України; керівника громадської організації АТО «Миротворець», Лисенка Олександра, за тісну співпрацю з органами місцевого самоврядування та з нагоди Міжнародного дня волонтера

Подякою народного депутата України, Ігора Гузя, був відзначений заступник міського голови з виконавчої робочи - Микола Оніщук.

Також, перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Вікторович разом із головою районної ради Миколою Сушиком вручили спільні подяки від районної державної адміністрації та районної ради Валентині Боярчук, Валентині Голян, Антоніні Куць, Олені Пасаман, Світлані Прокопук, Іванові Зінчуку, Іванові Дігтяруку, Олексію Марчуку за багаторічну сумлінну працю, активну участь у громадському житті ради та з нагоди Дня місцевого самоврядування, Людмилу Виговську та Олександра Степанова за сумлінне виконання службових обов’язків та з нагоди 26-ї річниці Збройних Сил України.