Slide 1 Slide 2 Slide 3 Slide 4 Slide 5

Шановні відвідувачі сайту!


Радий вітати Вас на офіційному сайті Любомльської міської об'єднаної територіальної громади.


На нашому сайті Ви можете ознайомитися з роботою виконавчих органів міської ради, ухваленими рішеннями, прийнятими документами.


Сподіваюсь, що інформація, зібрана тут, буде для вас корисною, цікавою та пізнавальною.


Будемо вдячні за будь-яку допомогу з матеріалами, пропозиціями які покращать роботу сайту lubomlmisto@ukr.net


Зі щирими побажаннями миру та добробуту всім любомльчанам, усім нашим гостям.


З повагою міський голова
Роман Ющук


Останні новини
22-03-2019
Нагадуємо, що в рамках програми підтримки сільського господарства від Уряду прийомаються документи на отримання дотації за молодняк.
Дотація буде надаватися фізичним особам, які утримують ідентифікований та зареєстрований молодняк великої рогатої худоби, який народився в господарствах фізичних осіб.
22-03-2019
Рішенням Уряду запроваджується нова форма управління системою безоплатної правової допомоги. Буде створена Наглядова рада Координаційного центру з надання правової допомоги. Такі зміни покликані нівелювати ризики впливу на роботу системи, гарантувати для громадян якісну правову допомогу.
Останні анонси
07-03-2019
Відповідно до статті 26 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні», статей 22, 23 Регламенту Любомльської міської ради сьомого скликання,  11 березня 2019 року о 12.00 год. в залі засідань відділу освіти Любомльської міської ради відбудеться позачергова  38-ма сесія міської ради. На порядку денному будуть розглянуті наступні питання:
13-02-2019

Щорічно 15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Ця пам’ятна дата приурочена до роковин виведення радянських військ з Афганістану у 1989 році.

З цієї нагоди в п’ятницю, 15 лютого, у м. Любомль пройдуть урочисті заходи:
Flag Counter

Пройшли урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування

6 грудня 2017 року, в Любомльському РБК пройшли урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування, Дня Збройних Сил України, Міжнародного дня волонтера, а також Дня працівників статистики.

У заході прийняли участь міський голова Роман Ющук, перший заступник голови Любомльської РДА Олександр Герасимчук, голова районної ради  Микола Сушик, , військовий комісар Любомльського ОРВК Роман Гузь, помічник-консультант народного депутата України - Ігор Торба, представники органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, керівники установ, організацій, політичних партій, громадських організацій.

Міський голова Роман Ющук відначив подяками: секретаря Любомльської міської ради, Фурманюка Антона, за сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди Дня місцевого самоврядування; військового комісара Любомльського ОРВК, Романа Гузя, за тісну співпрацю з органами місцевого самоврядування та з нагоди Дня Збройних сил України; керівника громадської організації АТО «Миротворець», Лисенка Олександра, за тісну співпрацю з органами місцевого самоврядування та з нагоди Міжнародного дня волонтера

Подякою народного депутата України, Ігора Гузя, був відзначений заступник міського голови з виконавчої робочи - Микола Оніщук.

Також, перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Вікторович разом із головою районної ради Миколою Сушиком вручили спільні подяки від районної державної адміністрації та районної ради Валентині Боярчук, Валентині Голян, Антоніні Куць, Олені Пасаман, Світлані Прокопук, Іванові Зінчуку, Іванові Дігтяруку, Олексію Марчуку за багаторічну сумлінну працю, активну участь у громадському житті ради та з нагоди Дня місцевого самоврядування, Людмилу Виговську та Олександра Степанова за сумлінне виконання службових обов’язків та з нагоди 26-ї річниці Збройних Сил України.