Slide 1 Slide 2 Slide 3 Slide 4 Slide 5

Шановні відвідувачі сайту!


Радий вітати Вас на офіційному сайті Любомльської міської об'єднаної територіальної громади.


На нашому сайті Ви можете ознайомитися з роботою виконавчих органів міської ради, ухваленими рішеннями, прийнятими документами.


Сподіваюсь, що інформація, зібрана тут, буде для вас корисною, цікавою та пізнавальною.


Будемо вдячні за будь-яку допомогу з матеріалами, пропозиціями які покращать роботу сайту lubomlmisto@ukr.net


Зі щирими побажаннями миру та добробуту всім любомльчанам, усім нашим гостям.


З повагою міський голова
Роман Ющук


Останні новини
17-05-2019
Інститут Політичної Освіти ОГОЛОШУЄ набір депутатів місцевих рад на навчальний семінар у рамках проекту «Місцеве самоврядування. Крок до ефективності. Земельні відносини»! До участі у семінарі запрошуються депутати місцевих рад (перевага надаватиметься депутатам рад ОТГ)! Орієнтовні дата та місце проведення навчання – 13-15 червня, м. Київ.
13-05-2019
Європейська асамблея жінок-депутатів оголошує конкурс та запрошує активних представників жіноцтва до участі в другому національному конкурсі на кращі жіночі ініціативи в Україні, які стали вагомими для демократичного розвитку місцевих громад.
Останні анонси
20-05-2019
Відділ у справах дітей, сім’ї та молоді виконавчого комітету міської ради 1 червня 2019 року у м.Любомль організовує спортивне дійство-пробіг по шосе для дітей 2011-2012р.н. «Спробуй свої сили!». Діти зможуть спробувати свої фізичні сили, отримати задоволення та безліч позитивних емоцій. Переможців чекають призи, а всіх учасників -  подарунки.
06-05-2019
8-9 травня Україна відмічатиме День пам’яті і примирення та 74-ту річницю Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. З цієї нагоди у м.Любомль пройдуть урочисті заходи, а саме:Flag Counter

Розпочато реалізаю Агропроекту " Територія майстерності"

Любомльська районна філія Волинського обласного центру зайнятості  повідомляє про те, щр з грудня 2018 року розпочав реалізацію Агропроект Волинського обласного центру зайнятості «Територія майстерності».

В  рамках реалізації проекту Волинський обласний центр зайнятості розпочинає співпрацю з компанією «Укрмілкінвест» – холдинговою компанією, що об’єднує 7 підприємств у Рівненській та Волинській областях і спеціалізується  в галузі молочного тваринництва з використанням сучасних технологій тваринництва, засновник кластеру «Натуральне молоко».

Компанія «Укрмілкінвет» пропонує взяти участь у проекті створення сімейних молочних ферм шляхом фінансового сприяння на будівництво ферми, придбання обладнання, придбання ВРХ кількістю від 10 голів, забезпечення консультативного супроводу.

В рамках реалізації Агропроекту «Територія майстерності» для широкого інформування  про можливості участі в проекті 21 лютого 2019 року об 11.00 год. в приміщенні Любомльської районної філії Волинського ОЦЗ запланована зустріч за участю представників компанії «Укрмілкінвест» з жителями ОТГ, керівниками фермерських господарств.

Запрошуємо усіх зацікавлених осіб взяти участь у цьому заході.