Slide 1 Slide 2 Slide 3 Slide 4 Slide 5

Шановні відвідувачі сайту!


Радий вітати Вас на офіційному сайті Любомльської міської об'єднаної територіальної громади.


На нашому сайті Ви можете ознайомитися з роботою виконавчих органів міської ради, ухваленими рішеннями, прийнятими документами.


Сподіваюсь, що інформація, зібрана тут, буде для вас корисною, цікавою та пізнавальною.


Будемо вдячні за будь-яку допомогу з матеріалами, пропозиціями які покращать роботу сайту lubomlmisto@ukr.net


Зі щирими побажаннями миру та добробуту всім любомльчанам, усім нашим гостям.


З повагою міський голова
Роман Ющук


Останні новини
22-03-2019
Нагадуємо, що в рамках програми підтримки сільського господарства від Уряду прийомаються документи на отримання дотації за молодняк.
Дотація буде надаватися фізичним особам, які утримують ідентифікований та зареєстрований молодняк великої рогатої худоби, який народився в господарствах фізичних осіб.
22-03-2019
Рішенням Уряду запроваджується нова форма управління системою безоплатної правової допомоги. Буде створена Наглядова рада Координаційного центру з надання правової допомоги. Такі зміни покликані нівелювати ризики впливу на роботу системи, гарантувати для громадян якісну правову допомогу.
Останні анонси
07-03-2019
Відповідно до статті 26 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні», статей 22, 23 Регламенту Любомльської міської ради сьомого скликання,  11 березня 2019 року о 12.00 год. в залі засідань відділу освіти Любомльської міської ради відбудеться позачергова  38-ма сесія міської ради. На порядку денному будуть розглянуті наступні питання:
13-02-2019

Щорічно 15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Ця пам’ятна дата приурочена до роковин виведення радянських військ з Афганістану у 1989 році.

З цієї нагоди в п’ятницю, 15 лютого, у м. Любомль пройдуть урочисті заходи:
Flag Counter

Розпочато реалізаю Агропроекту " Територія майстерності"

Любомльська районна філія Волинського обласного центру зайнятості  повідомляє про те, щр з грудня 2018 року розпочав реалізацію Агропроект Волинського обласного центру зайнятості «Територія майстерності».

В  рамках реалізації проекту Волинський обласний центр зайнятості розпочинає співпрацю з компанією «Укрмілкінвест» – холдинговою компанією, що об’єднує 7 підприємств у Рівненській та Волинській областях і спеціалізується  в галузі молочного тваринництва з використанням сучасних технологій тваринництва, засновник кластеру «Натуральне молоко».

Компанія «Укрмілкінвет» пропонує взяти участь у проекті створення сімейних молочних ферм шляхом фінансового сприяння на будівництво ферми, придбання обладнання, придбання ВРХ кількістю від 10 голів, забезпечення консультативного супроводу.

В рамках реалізації Агропроекту «Територія майстерності» для широкого інформування  про можливості участі в проекті 21 лютого 2019 року об 11.00 год. в приміщенні Любомльської районної філії Волинського ОЦЗ запланована зустріч за участю представників компанії «Укрмілкінвест» з жителями ОТГ, керівниками фермерських господарств.

Запрошуємо усіх зацікавлених осіб взяти участь у цьому заході.