Slide 1 Slide 2 Slide 3 Slide 4 Slide 5

Шановні відвідувачі сайту!


Радий вітати Вас на офіційному сайті Любомльської міської об'єднаної територіальної громади.


На нашому сайті Ви можете ознайомитися з роботою виконавчих органів міської ради, ухваленими рішеннями, прийнятими документами.


Сподіваюсь, що інформація, зібрана тут, буде для вас корисною, цікавою та пізнавальною.


Будемо вдячні за будь-яку допомогу з матеріалами, пропозиціями які покращать роботу сайту lubomlmisto@ukr.net


Зі щирими побажаннями миру та добробуту всім любомльчанам, усім нашим гостям.


З повагою міський голова
Роман Ющук


Останні новини
20-02-2019

Сьогодні я звітую про діяльність міської ради (ОТГ) в 2018 році. В доповіді я стисло окреслю головні події року, їх фінансове забезпечення коштами міського бюджету.

 В установленому Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» порядку, мною було скликано в 2018 році 12 сесій міської ради, 6 з яких позачергові. Відбулося 12 засідань виконавчого комітету міської ради. 

18-02-2019
Любомльська районна філія Волинського обласного центру зайнятості  повідомляє про те, щр з грудня 2018 року розпочав реалізацію Агропроект Волинського обласного центру зайнятості «Територія майстерності».
Останні анонси
13-02-2019

Щорічно 15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Ця пам’ятна дата приурочена до роковин виведення радянських військ з Афганістану у 1989 році.

З цієї нагоди в п’ятницю, 15 лютого, у м. Любомль пройдуть урочисті заходи:

08-02-2019
Відповідно до статті 26 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні», статей 22, 23 Регламенту Любомльської міської ради сьомого скликання, 21 лютого 2019 року об 11.00 год. у залі засідань РВО відбудеться чергова 37-ма сесія міської ради.Flag Counter

У Любомлі відкрито сучасний спортивний майданчик.

Сьогодні, 27 червня, в Любомльській ЗОШ №2 відбулося урочисте відкриття сучасного спортивного майданчика зі штучним покриттям, приурочене до 80-річчя школи. Зробити це вдалося завдяки підтримці та злагодженій співпраці міської та районної ради, а також народного депутата України Івана Крулька, ТзОВ « Ідея»(м.Ковель) та батьків. 

Радісна для нашого міста подія проходила за участі міського голови Романа Ющука, голови Любомльської райдержадміністрації Олександра Устименка, голови Любомльської районної ради Миколи Сушика та його заступника Ганни Сачук, директора закладу Марії Мельниченко, заступник голови Федерації футболу Волині Василя Кохановського, помічників народних депутатів Ігоря Гузя – Ігоря Торби та Івана Крулька – Андрія Козюри.

Після офіційної частини заходу юні футболісти відразу випробували майданчик та провели змагання з міні-футболу, тим самим започаткувавши нову традицію - турнір на кубок ЗОШ№2.