Slide 1 Slide 2 Slide 3 Slide 4 Slide 5

Шановні відвідувачі сайту!


Радий вітати Вас на офіційному сайті Любомльської міської об'єднаної територіальної громади.


На нашому сайті Ви можете ознайомитися з роботою виконавчих органів міської ради, ухваленими рішеннями, прийнятими документами.


Сподіваюсь, що інформація, зібрана тут, буде для вас корисною, цікавою та пізнавальною.


Будемо вдячні за будь-яку допомогу з матеріалами, пропозиціями які покращать роботу сайту lubomlmisto@ukr.net


Зі щирими побажаннями миру та добробуту всім любомльчанам, усім нашим гостям.


З повагою міський голова
Роман Ющук


Останні новини
05-12-2018

До уваги депутатів місцевих рад!

Інститут Політичної Освіти ОГОЛОШУЄ
набір депутатів місцевих рад до участі в навчальному семінарі в рамках проекту «Посилення місцевої демократії. Земельні відносини».

04-12-2018
Проект бюджету на 2019 рік (rar)
Останні анонси
05-12-2018
Відповідно до статті 26 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні», статей 22, 23 Регламенту Любомльської міської ради сьомого скликання,   14 грудня 2018 року об 11.00 год.  у залі засідань РВО відбудеться чергова  35-та сесія міської ради  з порядком денним:
23-10-2018
Відповідно до статті 26 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні», статей 22, 23 Регламенту Любомльської міської ради сьомого скликання,   02листопада 2018 року об 11.00 год. відбудетьсчя    34-та чергова сесія міської ради у  залі засідань РВО.Flag Counter

У Любомлі відкрито сучасний спортивний майданчик.

Сьогодні, 27 червня, в Любомльській ЗОШ №2 відбулося урочисте відкриття сучасного спортивного майданчика зі штучним покриттям, приурочене до 80-річчя школи. Зробити це вдалося завдяки підтримці та злагодженій співпраці міської та районної ради, а також народного депутата України Івана Крулька, ТзОВ « Ідея»(м.Ковель) та батьків. 

Радісна для нашого міста подія проходила за участі міського голови Романа Ющука, голови Любомльської райдержадміністрації Олександра Устименка, голови Любомльської районної ради Миколи Сушика та його заступника Ганни Сачук, директора закладу Марії Мельниченко, заступник голови Федерації футболу Волині Василя Кохановського, помічників народних депутатів Ігоря Гузя – Ігоря Торби та Івана Крулька – Андрія Козюри.

Після офіційної частини заходу юні футболісти відразу випробували майданчик та провели змагання з міні-футболу, тим самим започаткувавши нову традицію - турнір на кубок ЗОШ№2.