Slide 1 Slide 2 Slide 3 Slide 4 Slide 5

Шановні відвідувачі сайту!


Радий вітати Вас на офіційному сайті Любомльської міської об'єднаної територіальної громади.


На нашому сайті Ви можете ознайомитися з роботою виконавчих органів міської ради, ухваленими рішеннями, прийнятими документами.


Сподіваюсь, що інформація, зібрана тут, буде для вас корисною, цікавою та пізнавальною.


Будемо вдячні за будь-яку допомогу з матеріалами, пропозиціями які покращать роботу сайту lubomlmisto@ukr.net


Зі щирими побажаннями миру та добробуту всім любомльчанам, усім нашим гостям.


З повагою міський голова
Роман Ющук


Останні новини
28-03-2019
З метою забезпечення контролю за здійсненням видатків Фонду, недопущення неправомірних виплат, виявлення та усунення зловживань під час призначення матеріального забезпечення Фондом соціального страхування України з березня 2019 року відновлено проведення планових перевірок страхувальників щодо використання ними коштів Фонду.
26-03-2019
Телефон довіри - один із видів соціально значущих і важливих послуг, який надає громадянам можливість анонімної телефонної бесіди та термінової передачі тієї чи іншої інформації.
Останні анонси
03-04-2019
Відповідно до статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 22, 23 Регламенту Любомльської міської ради сьомого скликання,  4 квітня 2019 року о 15.00 год.  у залі засідань відділу освіти Любомльської міської ради  відбудеться позачергова  39-та сесія міської ради. На порядку денному будуть розглянуті наступні питання:
07-03-2019
Відповідно до статті 26 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні», статей 22, 23 Регламенту Любомльської міської ради сьомого скликання,  11 березня 2019 року о 12.00 год. в залі засідань відділу освіти Любомльської міської ради відбудеться позачергова  38-ма сесія міської ради. На порядку денному будуть розглянуті наступні питання:Flag Counter

У Любомлі відкрито сучасний спортивний майданчик.

Сьогодні, 27 червня, в Любомльській ЗОШ №2 відбулося урочисте відкриття сучасного спортивного майданчика зі штучним покриттям, приурочене до 80-річчя школи. Зробити це вдалося завдяки підтримці та злагодженій співпраці міської та районної ради, а також народного депутата України Івана Крулька, ТзОВ « Ідея»(м.Ковель) та батьків. 

Радісна для нашого міста подія проходила за участі міського голови Романа Ющука, голови Любомльської райдержадміністрації Олександра Устименка, голови Любомльської районної ради Миколи Сушика та його заступника Ганни Сачук, директора закладу Марії Мельниченко, заступник голови Федерації футболу Волині Василя Кохановського, помічників народних депутатів Ігоря Гузя – Ігоря Торби та Івана Крулька – Андрія Козюри.

Після офіційної частини заходу юні футболісти відразу випробували майданчик та провели змагання з міні-футболу, тим самим започаткувавши нову традицію - турнір на кубок ЗОШ№2.