Slide 1 Slide 2 Slide 3 Slide 4 Slide 5

Шановні відвідувачі сайту!


Радий вітати Вас на офіційному сайті Любомльської міської об'єднаної територіальної громади.


На нашому сайті Ви можете ознайомитися з роботою виконавчих органів міської ради, ухваленими рішеннями, прийнятими документами.


Сподіваюсь, що інформація, зібрана тут, буде для вас корисною, цікавою та пізнавальною.


Будемо вдячні за будь-яку допомогу з матеріалами, пропозиціями які покращать роботу сайту lubomlmisto@ukr.net


Зі щирими побажаннями миру та добробуту всім любомльчанам, усім нашим гостям.


З повагою міський голова
Роман Ющук


Останні новини
11-10-2018
Інститут політичної освіти  запрошує  депутатів місцевих рад об’єднаних територіальних громад (ОТГ) зголошуватися до участі в навчальних семінарах з актуальних питань депутатської діяльності.
01-10-2018
Ковельська місцева прокуратура Волинської області звертається до громадян із проханням повідомляти правоохоронні органи про отримання телефонних дзвінків від шахраїв.
Останні анонси
07-10-2018
9 жовтня 2018 року об 11.00 год  у залі засідань РВО відбудеться 33-я позачергова сесія Любомльської міської ради
18-09-2018
 26 вересня 2018 року відбудеться чергова 32- га сесія 7-го скликання. Початок об 11.00 год в залі засідань РВО.На порядку денному будуть розглянуті питаня:Flag Counter

У Любомлі відкрито сучасний спортивний майданчик.

Сьогодні, 27 червня, в Любомльській ЗОШ №2 відбулося урочисте відкриття сучасного спортивного майданчика зі штучним покриттям, приурочене до 80-річчя школи. Зробити це вдалося завдяки підтримці та злагодженій співпраці міської та районної ради, а також народного депутата України Івана Крулька, ТзОВ « Ідея»(м.Ковель) та батьків. 

Радісна для нашого міста подія проходила за участі міського голови Романа Ющука, голови Любомльської райдержадміністрації Олександра Устименка, голови Любомльської районної ради Миколи Сушика та його заступника Ганни Сачук, директора закладу Марії Мельниченко, заступник голови Федерації футболу Волині Василя Кохановського, помічників народних депутатів Ігоря Гузя – Ігоря Торби та Івана Крулька – Андрія Козюри.

Після офіційної частини заходу юні футболісти відразу випробували майданчик та провели змагання з міні-футболу, тим самим започаткувавши нову традицію - турнір на кубок ЗОШ№2.