Slide 1 Slide 2 Slide 3 Slide 4 Slide 5

Шановні відвідувачі сайту!


Радий вітати Вас на офіційному сайті Любомльської міської об'єднаної територіальної громади.


На нашому сайті Ви можете ознайомитися з роботою виконавчих органів міської ради, ухваленими рішеннями, прийнятими документами.


Сподіваюсь, що інформація, зібрана тут, буде для вас корисною, цікавою та пізнавальною.


Будемо вдячні за будь-яку допомогу з матеріалами, пропозиціями які покращать роботу сайту lubomlmisto@ukr.net


Зі щирими побажаннями миру та добробуту всім любомльчанам, усім нашим гостям.


З повагою міський голова
Роман Ющук


Останні новини
11-10-2018
Інститут політичної освіти  запрошує  депутатів місцевих рад об’єднаних територіальних громад (ОТГ) зголошуватися до участі в навчальних семінарах з актуальних питань депутатської діяльності.
01-10-2018
Ковельська місцева прокуратура Волинської області звертається до громадян із проханням повідомляти правоохоронні органи про отримання телефонних дзвінків від шахраїв.
Останні анонси
07-10-2018
9 жовтня 2018 року об 11.00 год  у залі засідань РВО відбудеться 33-я позачергова сесія Любомльської міської ради
18-09-2018
 26 вересня 2018 року відбудеться чергова 32- га сесія 7-го скликання. Початок об 11.00 год в залі засідань РВО.На порядку денному будуть розглянуті питаня:



Flag Counter

Увага! Конкурс.

ОГОЛОШЕННЯ

Про проведення конкурсу  на вакантну посаду директора Городненської ЗОШ І-ІІ ступенів Любомльської районної ради Волинської області

 1.Кваліфікаційні вимоги: громадянство України, вільне володіння державною мовою, повна вища освіта відповідного професійного спрямування на рівні спеціаліста або магістра, педагогічний стаж роботи не менше трьох років, високі моральні якості та стан здоров’я, що дозволяє виконувати професійні обов’язки.

2.Перелік документів, які необхідно подати для участі у конкурсі:
- заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
- автобіографія та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);
- копія документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;

- копія документа про вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста);
- копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання;
- довідка про відсутність судимості;
- мотиваційний лист, складений у довільній формі, перспективний план розвитку закладу.

3. Документи приймаються протягом 30 днів від дня опублікування оголошення в газеті. Місце прийому документів та проведення конкурсі : м.Любомль вул.Незалежності, 23 відділ освіти, молоді та спорту Любомльської міської ради, кабінет 416.

Додадкова інформація щодо умов оплати праці надається у відділі освіти, молоді та спорту. Електронна адреса: lbm.osvita@gmail.com