Slide 1 Slide 2 Slide 3 Slide 4 Slide 5

Шановні відвідувачі сайту!


Радий вітати Вас на офіційному сайті Любомльської міської об'єднаної територіальної громади.


На нашому сайті Ви можете ознайомитися з роботою виконавчих органів міської ради, ухваленими рішеннями, прийнятими документами.


Сподіваюсь, що інформація, зібрана тут, буде для вас корисною, цікавою та пізнавальною.


Будемо вдячні за будь-яку допомогу з матеріалами, пропозиціями які покращать роботу сайту lubomlmisto@ukr.net


Зі щирими побажаннями миру та добробуту всім любомльчанам, усім нашим гостям.


З повагою міський голова
Роман Ющук


Останні новини
28-03-2019
З метою забезпечення контролю за здійсненням видатків Фонду, недопущення неправомірних виплат, виявлення та усунення зловживань під час призначення матеріального забезпечення Фондом соціального страхування України з березня 2019 року відновлено проведення планових перевірок страхувальників щодо використання ними коштів Фонду.
26-03-2019
Телефон довіри - один із видів соціально значущих і важливих послуг, який надає громадянам можливість анонімної телефонної бесіди та термінової передачі тієї чи іншої інформації.
Останні анонси
03-04-2019
Відповідно до статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 22, 23 Регламенту Любомльської міської ради сьомого скликання,  4 квітня 2019 року о 15.00 год.  у залі засідань відділу освіти Любомльської міської ради  відбудеться позачергова  39-та сесія міської ради. На порядку денному будуть розглянуті наступні питання:
07-03-2019
Відповідно до статті 26 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні», статей 22, 23 Регламенту Любомльської міської ради сьомого скликання,  11 березня 2019 року о 12.00 год. в залі засідань відділу освіти Любомльської міської ради відбудеться позачергова  38-ма сесія міської ради. На порядку денному будуть розглянуті наступні питання:Flag Counter

Відбулася 27 позачергова сесія Любомльської міської ради.

Сьогодні, 5 квітня 2018 року, відбулася 27 позачергова сесія Любомльської міської ради. Раніше запропонований порядок денний було доповнено двома питаннями, таким чином депутатами розглядався наступний порядок денний:

1.Про призначення керівників комунальних установ Любомльської міської ради. 
Інформував: міський голова Ющук Р.В.; 
2. Про встановлення розміру кошторисної заробітної плати, який встановлюється при визначенні вартості будівництва об'єктів за рахунок коштів місцевого бюджету на 2018 рік. 
Інформував: заступник міського голови по виконавчій роботі Оніщук М.В.; 
3. Про затвердження Положення про узгоджувальну комісію для вирішення земельних спорів. 
Інформував: начальник відділу земельних відносин Остапчук Ю.В.; 
4. Про надання дозволу на розробку проекту детального плану території Любомльській міській раді в межах с. Красноволя для учасників АТО. 
Інформував: начальник відділу земельних відносин Остапчук Ю.В.;
5.Про ініціювання створення асоціації об’єднаних територіальних громад Волині;
Інформував: голова Любомльської міської ради Ющук Р.В;
6.Про затвердження у новій редакції статутів закладів дошкільної освіти Любомльської міської ради.
Інформувала: Торба Г.В, головний спеціаліст відділу освіти Любомльської міської ради.
7.Різне.

По першому питанню депутати одноголосно підтримали призначення на посаду директора КЗ Любомльський будинок школяра Любомльської міської ради Шваліковську С.В., з підписанням контракту на 1 рік; директора КЗ Територіальний центр соціального обслуговування та надання соціальних послуг Любомльської міської ради Пашинську Л.М з підписанням контракту на 5 років та директора КЗ Станція юних техніків Любомльської міської ради Сухецького М.І з підписанням контракту на 1 рік.

В розділі «Різне» депутат Троць М.В. вніс пропозицію проводити виїздні сесії по старостинських округах , яку депутати підтримали одноголосно, а голова міської ради Ющук Р.В. запропонував долучитися до прибирання території нашого міста та провести толоку на прикінці наступного тижня.