Slide 1 Slide 2 Slide 3 Slide 4 Slide 5

Шановні відвідувачі сайту!


Радий вітати Вас на офіційному сайті Любомльської міської об'єднаної територіальної громади.


На нашому сайті Ви можете ознайомитися з роботою виконавчих органів міської ради, ухваленими рішеннями, прийнятими документами.


Сподіваюсь, що інформація, зібрана тут, буде для вас корисною, цікавою та пізнавальною.


Будемо вдячні за будь-яку допомогу з матеріалами, пропозиціями які покращать роботу сайту lubomlmisto@ukr.net


Зі щирими побажаннями миру та добробуту всім любомльчанам, усім нашим гостям.


З повагою міський голова
Роман Ющук


Останні новини
08-11-2018
В рамках програми підтримки сільського господарства від Уряду розпочато прийом документів на отримання дотації за молодняк.
31-10-2018
22 листопада з 10.30 до 13.00 у Міжнародному виставковому центрі (Київ, пр-т Броварський, 15) на базі Міжнародного форуму INNOVATION MARKET у секції «Екологія – GREEN MIND» відбудеться тренінг Керівні принципи надання інформацій про екологічність продукції.
Останні анонси
23-10-2018
Відповідно до статті 26 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні», статей 22, 23 Регламенту Любомльської міської ради сьомого скликання,   02листопада 2018 року об 11.00 год. відбудетьсчя    34-та чергова сесія міської ради у  залі засідань РВО.
18-10-2018
У п’ятницю, 19 жовтня 2018 року, заступник прокурора області Володимир Хвищук з 10.00 до 12.00 год. прийматиме громадян у Любомльському відділі Ковельської місцевої прокуратури за адресою: м. Любомль, вул. Н. Ужвій, 9Flag Counter

Відбулася 28 сесія Любомльської міської ради.

Сьогодні, 11 травня, відбулася 28 сесія Любомльської міської ради.

В ході розгляду порядку денного було вирішено доповнити його трьома питаннями, а саме: 
- Про затвердження у новій редакції статутів
- Про передачу на баланс КП « Любомльське ЖКГ» завершеного будівництвом об’єкта «Реконструкція 1-го поверху будівлі і готелю під ЦНАП»
- Про у творення групи централізованого обслуговування відділу освіти, молоті та спорту Любомльської міської ради.

Також, було внесено зміни до Положення про земельний податок території Любомльської міської ради , затвердженого рішенням міської ради №26/8-6 від 28.03.2018року. Відтак, податок за землі, що знаходяться у використанні «Укрзалізниці» в межах населених пунктів, становитиме 2 відсотки від нормативної грошової оцінки і удвічі більше поза їх межами.
Крім цього на сесії прийняли три депутатські звернення,затвердили розпорядження голови у міжсесійний період, розглянули майнові та земельні питання.