Slide 1 Slide 2 Slide 3 Slide 4 Slide 5

Шановні відвідувачі сайту!


Радий вітати Вас на офіційному сайті Любомльської міської об'єднаної територіальної громади.


На нашому сайті Ви можете ознайомитися з роботою виконавчих органів міської ради, ухваленими рішеннями, прийнятими документами.


Сподіваюсь, що інформація, зібрана тут, буде для вас корисною, цікавою та пізнавальною.


Будемо вдячні за будь-яку допомогу з матеріалами, пропозиціями які покращать роботу сайту lubomlmisto@ukr.net


Зі щирими побажаннями миру та добробуту всім любомльчанам, усім нашим гостям.


З повагою міський голова
Роман Ющук


Останні новини
16-05-2018
Нарада розпочалася з представлення директорам освітніх закладів громади нового начальника відділу освіти Любомльської ОТГ. Ним став Загура Дмитро Васильвич, колишній директор Городненської ЗОШ.
14-05-2018
Інститут Політичної Освіти оголошує набір жінок-депутаток місцевих рад та жінок, які планують стати депутатками до участі в навчальному семінарі в рамках проекту "Місцеве самоврядування. Крок до ефективності"
Останні анонси
18-05-2018
До вашої уваги  погодинна програма святкування Дня міста 28.05.2018 року.
05-05-2018
Відповідно до статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту Любомльської міської ради сьомого скликання, 11 травня 2018 року о 11.00 год.  відбудеться чергова 28-ма сесія міської ради яка відбудеться в залі засідань РВО, з порядком денним:Flag Counter

Відбулося засідання виконавчого комітету.

Сьогодні відбулося засідання виконавчого комітету Любомльської міської ради під головуванням Р.В.Ющука. На прорядку денному було розглянуто 11 питань, серед яких звернення до народного депутата України І.В.Гузя. У ньому йшлося про сприяння у вирішенні проблеми відновлення постачання скрапленого газу жителям Любомльської міської об'єднаної територіальної громади. Постачання скрапленого газу припинилось з 20.03.2018 року, яке раніше забезпечувала Любомльська дільниця скрапленого газу ДП "Івано-Франківськ-Пропан". По даному питанню вирішили прийняти звернення та направити до громадської приймальні народного депутата І.В.Гузя.
Крім цього, було вирішено секретарю та провідним спеціалістам міської ради протягом місяця забезпечити проведення розширеної наради із керівниками установ, підприємств, організацій міста Любомль та спільно розробити проект програми святкування Дня міста.