Slide 1 Slide 2 Slide 3 Slide 4 Slide 5

Шановні відвідувачі сайту!


Радий вітати Вас на офіційному сайті Любомльської міської об'єднаної територіальної громади.


На нашому сайті Ви можете ознайомитися з роботою виконавчих органів міської ради, ухваленими рішеннями, прийнятими документами.


Сподіваюсь, що інформація, зібрана тут, буде для вас корисною, цікавою та пізнавальною.


Будемо вдячні за будь-яку допомогу з матеріалами, пропозиціями які покращать роботу сайту lubomlmisto@ukr.net


Зі щирими побажаннями миру та добробуту всім любомльчанам, усім нашим гостям.


З повагою міський голова
Роман Ющук


Останні новини
08-11-2018
В рамках програми підтримки сільського господарства від Уряду розпочато прийом документів на отримання дотації за молодняк.
31-10-2018
22 листопада з 10.30 до 13.00 у Міжнародному виставковому центрі (Київ, пр-т Броварський, 15) на базі Міжнародного форуму INNOVATION MARKET у секції «Екологія – GREEN MIND» відбудеться тренінг Керівні принципи надання інформацій про екологічність продукції.
Останні анонси
23-10-2018
Відповідно до статті 26 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні», статей 22, 23 Регламенту Любомльської міської ради сьомого скликання,   02листопада 2018 року об 11.00 год. відбудетьсчя    34-та чергова сесія міської ради у  залі засідань РВО.
18-10-2018
У п’ятницю, 19 жовтня 2018 року, заступник прокурора області Володимир Хвищук з 10.00 до 12.00 год. прийматиме громадян у Любомльському відділі Ковельської місцевої прокуратури за адресою: м. Любомль, вул. Н. Ужвій, 9Flag Counter

Запрошуємо на тренінг "Керівні принципи надання інформацій про екологічність продукції"

22 листопада з 10.30 до 13.00 у Міжнародному виставковому центрі (Київ, пр-т Броварський, 15) на базі Міжнародного форуму INNOVATION MARKET у секції «Екологія – GREEN MIND» відбудеться тренінг "Керівні принципи надання інформацій про екологічність продукції."

Актуальність.
Виникнення ринку екопродукції та його стрімкий розвиток були обумовлені ресурсовиснажливим виробництвом та зниженням якості товарів і послуг заради цінової конкуренції.
Прагнення до збереження довкілля, здоров’я та більш якісних умов сучасного життя мотивує зростання споживчого попиту на натуральне, якісне і більш безпечне.
Кількість обізнаних споживачів збільшується з року в рік. Вони не вірять рекламним витівкам. Уважно вивчають склад продуктів, маркування, характеристики товарів чи приладів. Дивляться передачі, читають публікації що викривають недобросовісних виробників, і вже знають більшість оманливих маркетингових прийомів.
Харчові продукти, будматеріали, побутова хімія, вироби для оздоблення оселі, косметика, туризм – все це стало частиною світового екологічного тренду і вимагає відповідного ставлення до ведення бізнесу.
Дослідження проведені на замовлення Єврокомісії у 2016 році надали оцінку світовому ринку екопродукції у 4200 млрд. євро з часткою ЄС – 21%. З 2010 року цей ринок щорічно зростає на 4% і має найбільший потенціал до зростання.
Обираючи товари чи послуги, споживач хоче бути впевнений у тому, що задекларована виробником «екологічність» відповідає дійсності. Саме таку позицію за даними опитування у 2017 році розділяють 98% японців, 77% європейців, 61% китайців і 53% українців.
Екологічні переваги стають рушійною силою в конкурентній боротьбі, а світовий екотренд створює нові можливості для сталого розвитку бізнесу.
Учасники тренінгу
• Отримають інформацію за результатами аналізування ринків України та інших країн світу щодо до впливовості екологічного тренду та про те, що впливає на посилення його потенціалу.
• Ознайомляться:
o з керівними принципами інформування про екологічність продукції;
o доступними способами підтвердження екологічних характеристик і переваг продукції, керуючись вимогами міжнародних і національних стандартів;
o історіями успіху українських та зарубіжних виробників екологічної продукції.
• Дізнаються про відповідальність за використання екологічних тверджень та маркувань згідно Закону.
• Матимуть можливість отримати відповіді на питання що виникли по темі заходу у тренерів.
• Отримають інформаційні матеріали та сертифікат учасника тренінгу.

Цільова аудиторія.

Представники компаній, підприємств, бізнес-асоціацій та спілок, експертні та громадські організації, засоби масової інформації.
Представники бюджетних та неприбуткових організацій запрошуються до участі безкоштовно (по спискам за попередньою реєстрацією)
Іншим - купити квиток (від 50 до 100 грн.)

Реєстрація: https://docs.google.com/…/13oShIfYupPsB6VW_PGhGs4…/viewform…
Контактні телефони : +38 (044) 332-84-08, +38 (067) 886-31-93; +38 (099) 642-81-57
Детальна інформація: http://www.greenmind.com.ua/…/22-11-2018-kerivni-printsipi-…