Slide 1 Slide 2 Slide 3 Slide 4 Slide 5

Шановні відвідувачі сайту!


Радий вітати Вас на офіційному сайті Любомльської міської об'єднаної територіальної громади.


На нашому сайті Ви можете ознайомитися з роботою виконавчих органів міської ради, ухваленими рішеннями, прийнятими документами.


Сподіваюсь, що інформація, зібрана тут, буде для вас корисною, цікавою та пізнавальною.


Будемо вдячні за будь-яку допомогу з матеріалами, пропозиціями які покращать роботу сайту lubomlmisto@ukr.net


Зі щирими побажаннями миру та добробуту всім любомльчанам, усім нашим гостям.


З повагою міський голова
Роман Ющук


Останні новини
28-03-2019
З метою забезпечення контролю за здійсненням видатків Фонду, недопущення неправомірних виплат, виявлення та усунення зловживань під час призначення матеріального забезпечення Фондом соціального страхування України з березня 2019 року відновлено проведення планових перевірок страхувальників щодо використання ними коштів Фонду.
26-03-2019
Телефон довіри - один із видів соціально значущих і важливих послуг, який надає громадянам можливість анонімної телефонної бесіди та термінової передачі тієї чи іншої інформації.
Останні анонси
03-04-2019
Відповідно до статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 22, 23 Регламенту Любомльської міської ради сьомого скликання,  4 квітня 2019 року о 15.00 год.  у залі засідань відділу освіти Любомльської міської ради  відбудеться позачергова  39-та сесія міської ради. На порядку денному будуть розглянуті наступні питання:
07-03-2019
Відповідно до статті 26 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні», статей 22, 23 Регламенту Любомльської міської ради сьомого скликання,  11 березня 2019 року о 12.00 год. в залі засідань відділу освіти Любомльської міської ради відбудеться позачергова  38-ма сесія міської ради. На порядку денному будуть розглянуті наступні питання:Flag Counter

І Н Ф О Р М А Ц ІЯ ВІД ЛЮБОМЛЬСЬКОГО РАЙОННОГО СЕКТОРУ філії Державної установи «Центр пробації» у Волинській області

Завдання і функції уповноважених органів з питань з питань пробації визначені Законом України «Про пробацію», Кримінальним, Кримінальним процесуальним, Кримінально-виконавчим кодексами України та іншими законами України.
ПРОБАЦІЯ - ЦЕ ... 
 забезпечення безпеки суспільства (громади) шляхом запобігання вчиненню правопорушень;
 надання суду інформації, що характеризує обвинувачену особу для прийняття справедливого рішення (складення досудової доповіді);
 організація виконання покарань, не пов'язаних з позбавленням волі;
 пробаційний нагляд: контроль за особою, яка вчинила правопорушення, а також допомога, спрямована на підтримку такої особи в суспільстві (консультації, мотивування до змін, сприяння у вирішенні проблемних питань);
 допомога особі, яка готується до звільнення з місцьпозбавленняволі, в адаптації до життя в суспільстві.

ДО КОГО ЗАСТОСОВУЄТЬСЯ ПРОБАЦІЯ?
 особа, щодоякоїскладаєтьсядосудовадоповідь;
 особа, засуджена до покарання, що не пов’язане з позбавленням волі, як от: заборона обіймати певні посади або займатися певною діяльністю, громадські та виправні роботи;
 особа, якійпокарання у видіпозбавленняволізамінено на покарання у видігромадськихабовиправнихробіт;
 особа, звільнена з випробувальнимтерміномвідвідбуванняпокаранняувидіпозбавлення (обмеження) волі;
 звільненавідвідбуванняпокараннявагітнажінка та жінка, яка маєдитинувіком до трьохроків;
особа, яка готується до звільнення з місцьпозбавленняволі.

ПЕРЕВАГИ ПРОБАЦІЇ:
ДЛЯ ОСОБИ, яка вчинила правопорушення:
 можливість змінитись без перебування у місцях позбавлення волі (ізоляції від суспільства), підтримка на шляху до змін;
 збереженнясімейнихстосунків та зв’язків у громаді;
 збереженняроботи та житла;
 позитивнийсоціальнийефект: особа не втрачаєсоціальнізв’язки та шанс створитисім’ю.

ДЛЯ СУСПІЛЬСТВА (ГРОМАДИ):
 убезпечення громади від вчинення повторних злочинів;
 справедливе здійснення правосуддя: баланс між карою за вчинене правопорушення, відшкодуванням завданої шкоди та інтересами членів суспільства.

ДЛЯ ДЕРЖАВИ:
 зниження злочинності;
 зниження кількості ув’язнених в місцях позбавлення волі осіб;
 позитивний економічний ефект: утримання правопорушника у місцях позбавлення волі набагато дорожче для держави, ніж перебування на пробації; а також залишаючись у суспільстві особа не втрачає роботу та сплачує внески у держбюджет;
 дотримання міжнародних стандартів.

ВИДИ ПРОБАЦІЇ:
 Досудова пробація – забезпечення суду інформацією, що характеризує особу, яка обвинувачується у вчиненні правопорушення, з метою врахування обставин її життя для прийняття судом справедливого рішення про міру її відповідальності (складення досудової доповіді).
 Наглядова пробація - здійснення наглядових та соціально-виховних заходів: надання психологічної, консультативної та інших видів допомоги, сприяння працевлаштуванню, залучення до навчання, участь у виховних заходах та соціально-корисній діяльності, проведення індивідуально-профілактичної роботи відносно особи, до якої застосовується пробація.
 Пенітенціарнапробація - цедопомога особі, яка готується до звільнення з місцьпозбавленняволі у трудовому та побутовомувлаштуванні за обраним нею місцемпроживання, влаштування до закладівохорониздоров"я та сприяння в адаптації до життя у суспільстві.

Контактна інформація:
ЛЮБОМЛЬСЬКИЙ РАЙОННИЙ СЕКТОР
філії Державної установи «Центр пробації» в Волинській області

Начальник сектору

Мороз Олександр Миколайович, майор внутрішньої служби
_______________________________________________________
поштова адреса: вул. Богдана Хмельницького, 12, м. Любомль, 44301
тел.: 24136
електронна скринька: vl10_probation@ukr.net
Графік роботи: понеділок – четвер: 09:00 – 18:00
п’ятниця: 09:00 – 16:45
обідня перерва: 13:00 – 13:45
вихідний: субота, неділя

ДОДАТКОВО:ЗАПРОШУЄМО ДО СПІВПРАЦІ НЕБАЙДУЖИХ ГРОМАДЯН В ЯКОСТІ ВОЛОНТЕРІВ ПРОБАЦІЇ.

 

                                    Презентація довідково-інформаційноїплатформиWikiLegalAid

04 лютого 2019 року з метою підвищення правової свідомості та інформування громадян Любомльського району щодо можливості отримання правової консультації через довідково-інформаційну платформу WikiLegalAid, провідним інспектором Любомльського районного сектору філії ДУ «Центр пробації» в Волинській області Ольгою Васютич разом із суб’єктом пробації молодіжного віку, було прийнято участь в роботі круглого столу на базі Любомльської публічної бібліотеки. Під час зустрічі, головним спеціалістом відділу «Любомльське бюро правової допомоги» Тетяною Сиднякбуло презентовано інформаційний ресурс WikiLegalAid заадресою wiki.legalaid.gov.ua  Та роз’яснено, що  в цій довідково-інформаційній платформі правових консультацій міститься більше 1400 консультацій з найактуальніших, зразки процесуальних документів та посилання на судові рішення. Користуватися цією базою можуть користуватись як юристи-практики, студенти-правники, правозахисники, так і пересічні громадяни. Консультації сформовані у доступній та зрозумілій формі та доступ до всіх баз є безкоштовними.

Провідний інспектор Любомльського РС

філії ДУ «Центр пробації» в Волинській області

 О.П.Васютич

 

Вихід завжди є!

05 лютого 2019 року  для осіб, які перебувають на обліку в Любомльському районному секторі філії Державної установи «Центр пробації» в Волинській області було проведено зустріч із представниками громадської організації «Вихід завжди є!».  Суб’єктам пробації було роз’яснено негативні наслідки від вживання психотропних речовин для здоров’я людина, а також правові наслідки вчинків в стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння. Сподіваємося, що ця зустріч була корисною та змістовною, й вчергове  застереже осіб, які перебувають на обліку в уповноваженому органі з питань пробації від необдуманих вчинків та допоможе знайти вихід з найскладнішої життєвої ситуації.

Провідний інспектор Любомльського РС

філії Ду «Центр пробації»

В Волинській області

О.П.Васютич

 

Інтернет залежність молоді

Таке явище як Інтернет залежність в останні роки набуває все більшого розмаху. Особливо небезпечною вона є для дітей, підлітків та осіб молодіжного віку. З метою недопущення проблеми залежності від «світової павутини», Аліною Мороз – спеціалістом відділу у справах дітей, сім’ї та молоді виконавчого комітету Любомльської міської ради, було проведено захід на вищезазначену тему. Для юнака, який перебуває на обліку Любомльського районного сектору філії ДУ «Центр пробації» в Волинській області, було проведено тест «Комп’ютерна залежність», який дозволяє визначити ступінь залежності від Інтернету.  Також продемонстровано відео ролик «Інтернет залежність» та поінформовано щодо впливу комп’ютера на здоров’я людини.

 

«Я маю право обирати!»

05 березня 2019 року, для засуджених, звільнених від відбування покарання з випробуванням, які перебувають на обліку Любомльського РС філії ДУ «Центр пробації» в Волинській області було проведено зустріч  в рамках інформаційної кампанії «Я маю право обирати!». Головним спеціалістом відділу «Любомльського бюро правової допомоги» Володимир-Волинського МЦ з надання БВПД Тетяною Сидняк було роз’яснено, що від народного волевиявленнязалежитьмайбутнєнашоїдержави. Поінформовано щодо порядку проведення виборів, права на участь у народному волевиявленні, порядку перевірки у списку виборців на сайті Державного реєстру виборців та інші питання.

 

Дистанційний пункт консультування

Відповідно до графіку роботи дистанційного пункту консультування головним спеціалістом відділу «Любомльське бюро правової допомоги» Володимир-Волинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Тетяною Сидняк був проведений прийом громадян у Любомльському районному секторі філії ДУ «Центр пробації» в Волинській області.

Під час роботи дистанційного пункту надані роз’яснення та консультації відвідувачам щодо вирішення їх правових проблем.

На завершення заходу серед присутніх розповсюджені буклети про систему безоплатної правової допомоги, буклети «Я маю право!».

 

Весняне прибирання

Традиційно, із настанням весни працівники Любомльського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Волинській області  спільно з працівниками «Любомльського бюро правової допомоги» Володимир-Волинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги організовують акції з прибирання навколишньої  території. Спільними зусилля було очищено територію від  опалого листя, сміття та бруду, які назбиралися за зиму. Всі ми повинні розуміти, що «обличчя» місць, де ми живемо та працюємо залежить тільки від нас самих, від нашої поваги до самих себе і свого рідного краю.