Slide 1 Slide 2 Slide 3 Slide 4 Slide 5

Шановні відвідувачі сайту!


Радий вітати Вас на офіційному сайті Любомльської міської об'єднаної територіальної громади.


На нашому сайті Ви можете ознайомитися з роботою виконавчих органів міської ради, ухваленими рішеннями, прийнятими документами.


Сподіваюсь, що інформація, зібрана тут, буде для вас корисною, цікавою та пізнавальною.


Будемо вдячні за будь-яку допомогу з матеріалами, пропозиціями які покращать роботу сайту lubomlmisto@ukr.net


Зі щирими побажаннями миру та добробуту всім любомльчанам, усім нашим гостям.


З повагою міський голова
Роман Ющук


Останні новини
08-11-2018
В рамках програми підтримки сільського господарства від Уряду розпочато прийом документів на отримання дотації за молодняк.
31-10-2018
22 листопада з 10.30 до 13.00 у Міжнародному виставковому центрі (Київ, пр-т Броварський, 15) на базі Міжнародного форуму INNOVATION MARKET у секції «Екологія – GREEN MIND» відбудеться тренінг Керівні принципи надання інформацій про екологічність продукції.
Останні анонси
23-10-2018
Відповідно до статті 26 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні», статей 22, 23 Регламенту Любомльської міської ради сьомого скликання,   02листопада 2018 року об 11.00 год. відбудетьсчя    34-та чергова сесія міської ради у  залі засідань РВО.
18-10-2018
У п’ятницю, 19 жовтня 2018 року, заступник прокурора області Володимир Хвищук з 10.00 до 12.00 год. прийматиме громадян у Любомльському відділі Ковельської місцевої прокуратури за адресою: м. Любомль, вул. Н. Ужвій, 9Flag Counter

довідкова інформаціяПільги сімям учасників АТО. Про що варто знати.

               На державному рівні пільги з оплати за користування житлово-комунальними послугами надаються деяким категоріям громадян та членам їх сімей згідно з чинним законодавством. Належність громадян до пільгових категорій зафіксовано у відповідних посвідченнях встановленої форми.

               Постановою Кабінету Міністрів України від 20.08.2014 року №413 затверджено «Порядок надання статусу учасника бойових дій особам, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення». Згідно п.5 цього Порядку, рішення про надання статусу учасника бойових дій приймається міжвідомчою комісією з питань розгляду матеріалів про визнання учасників бойових дій, яка утворюється Державною службою у справах ветеранів війни та учасників АТО із включенням до її складу фахівців Міноборони, МВС, Нац. Гвардії, СБУ, Служби зовнішньої розвідки Адміністрації Держприкордонслужби, військових формувань,  інших державних органів та представників громадських організацій.

            Для надання особам статусу учасника бойових дій командири (начальники) військових частин (органів, підрозділів) у місячний термін після завершення особами виконання завдань АТО в районах її проведення зобов’язані подати на розгляд комісій, утворених у міністерствах, інших центральних органах виконавчої влади, у підпорядкуванні яких перебували військові частини довідки встановленої форми та інші документи.

             Комісії вивчають документи і подають їх на розгляд міжвідомчої комісії, яка в місячний термін з дня надходження документів приймає рішення щодо надання статусу учасника бойових дій, про що інформує комісію.

             Особи, яким надали статус учасників бойових дій вносять в Єдиний реєстр учасників АТО та видають їм посвідчення.

             Законом України «Про статус ветеранів війни, гарантії  їх соціального захисту», відповідно до статті 12 передбачено пільги учасникам бойових дій та особам, прирівняним до них. 

             До членів сім’ї пільговика під час надання пільг належать:  дружина (чоловік), їх неповнолітні діти; неодружені повнолітні діти, яких визнано інвалідами з дитинства першої чи другої групи або інвалідами першої групи; особа, яка живе разом з інвалідом війни першої групи та доглядає за ним за умови, що інвалід війни не перебуває у шлюбі; непрацездатні батьки; особа, яка перебуває під опікою або піклуванням громадянина, який має право на пільги та живе разом з ним.

          Серед  14 видів пільг, передбачених статтею 12 надається 75-% знижка на оплату за користування комунальними послугами в  межах середніх норм споживання, та 75-% знижка плати за користування житлом (квартплата).

           З 1 жовтня 2014 року ввійшла в дію Постанова КМУ від 6. 08. 2014р. №409 «Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування», яка встановлює соціальні нормативи для пільгових категорій громадян.  Так, соціальна норма при оплаті за користування житлом встановлюється  у розмірі 21 кв. метр загальної площі на 1 особу та додатково 10,5 кв. метри на сім’ю; для користування послугами з централізованого постачання холодної води та водовідведення соціальна норма становить 4 кубічних метри на одну особу  на місяць; соціальна норма  за користування послугами з вивезення побутових відходів – 0,4167 кубічних метри на одну особу на місяць.

              За користування послугами з електропостачання пільговими категоріями громадян в житлових приміщеннях соціальні нормативи встановлені з обмеженням терміну дії до 31.12. 2017року.

              Так, соціальна норма споживання електричної енергії в житлових приміщеннях: 

        - обладнаних стаціонарними електроплитами, за відсутності централізованого постачання гарячої води для пільговиків становить 150кВт*г на місяць на сім’ю з однієї особи і додатково 30кВт*г на місяць на кожного іншого члена сім’ї, але не більше як 270кВт*г на місяць;

       - не обладнаних стаціонарними електроплитами, за відсутності централізованого водопостачання гарячої води та газових водонагрівальних приладів – 120кВт*г на місяць на сім’ю з одної особи і додатково 30кВт*г на місяць на кожного іншого члена сім’ї, але не більше 240кВт*г на місяць;

       - для індивідуального опалення із використанням електроенергії  - 65кВт*г на 1 кв. метр опалювальної площі на місяць в опалювальний період.

        Залежно від особливостей регіонів та типу будівель соціальні нормативи користування житлово-комунальними послугами визначаються з урахуванням коригуючих  коефіцієнтів. Так для визначення витрат електричної енергії, природного газу та інших видів палива на потреби опалення для Волинської області становить:

-          для індивідуальних будинків -1,067;

-          для багатоквартирних житлових будинків -0,511.

Детальніші роз’яснення з питань нарахування платежів за користування житлово-комунальними послугами та щодо розміру наданих пільг з їх оплати в кожному випадку надають абонентські відділи підприємств-надавачів житлово-комунальних послуг.

 

Заступник міського голови  Михайло Бісюк