Slide 1 Slide 2 Slide 3 Slide 4 Slide 5

Шановні відвідувачі сайту!


Радий вітати Вас на офіційному сайті Любомльської міської об'єднаної територіальної громади.


На нашому сайті Ви можете ознайомитися з роботою виконавчих органів міської ради, ухваленими рішеннями, прийнятими документами.


Сподіваюсь, що інформація, зібрана тут, буде для вас корисною, цікавою та пізнавальною.


Будемо вдячні за будь-яку допомогу з матеріалами, пропозиціями які покращать роботу сайту lubomlmisto@ukr.net


Зі щирими побажаннями миру та добробуту всім любомльчанам, усім нашим гостям.


З повагою міський голова
Роман Ющук


Останні новини
17-05-2019
Інститут Політичної Освіти ОГОЛОШУЄ набір депутатів місцевих рад на навчальний семінар у рамках проекту «Місцеве самоврядування. Крок до ефективності. Земельні відносини»! До участі у семінарі запрошуються депутати місцевих рад (перевага надаватиметься депутатам рад ОТГ)! Орієнтовні дата та місце проведення навчання – 13-15 червня, м. Київ.
13-05-2019
Європейська асамблея жінок-депутатів оголошує конкурс та запрошує активних представників жіноцтва до участі в другому національному конкурсі на кращі жіночі ініціативи в Україні, які стали вагомими для демократичного розвитку місцевих громад.
Останні анонси
20-05-2019
Відділ у справах дітей, сім’ї та молоді виконавчого комітету міської ради 1 червня 2019 року у м.Любомль організовує спортивне дійство-пробіг по шосе для дітей 2011-2012р.н. «Спробуй свої сили!». Діти зможуть спробувати свої фізичні сили, отримати задоволення та безліч позитивних емоцій. Переможців чекають призи, а всіх учасників -  подарунки.
06-05-2019
8-9 травня Україна відмічатиме День пам’яті і примирення та 74-ту річницю Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. З цієї нагоди у м.Любомль пройдуть урочисті заходи, а саме:



Flag Counter

Керівництво та робочий апарат ради Любомльської міської ради

        

№ п\п Прізвище, ім'я, по-батькові             Посада      Телефон
І. АПАРАТ УПРАВЛІННЯ РАДИ
1. Ющук Роман Васильович                 міський голова (03377) 2-31-64
2. Фурманюк Антон Валерійович секретар ради (03377) 2-31-85
ІІ. ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ РАДИ
1 Зламанюк Олег Михайлович заступник міського голови з гуманітарних питань (03377) 2-42-06
2 Оніщук Микола Володимирович заступник міського голови по виконавчій роботі (03377) 2-42-06
3 Лонюк Володимир Степанович в.о. старости Бірківського старостинського округу 03377-35630
4 Фізик Ольга Павлівна в.о. старости Запільського старостинського округу 03377-32152
5 Куран Петро Іванович в.о. старости Куснищанського старостинського округу 03377-36331
6 Дубій Анатолій Григорович в.о. старости Почапівського старостинського округу 03377-37431
7 Зінчук Іван Олексійович в.о. старости Підгородненського старостинського округу 03377-37195
Відділ економічного розвитку, регуляторної діяльності
 та комунального майна 
1. Романюк Ірина Анатоліївна начальник відділу (03377) 2-39-18 
2. Торба Галина Василівна головний спеціаліст  (03377) 2-39-18
3. Іванчик Юрій Петрович головний спеціаліст  (03377) 2-39-18
Відділ фінансів та інвестицій
1 Коляда Тетяна Павлівна Начальник відділу відділу фінансів та інвестицій, Головний бухгалтер (03377) 2-33-60
2 Пачковська Валентина Григорівна Заступник начальника відділу фінансів та інвестицій (03377) 2-33-60
3 Гер Наталія Олексіївна головний спеціаліст відділу фінансів та інвестицій (03377) 2-41-46
4 Шульган Леся Степанівна головний спеціаліст відділу фінансів та інвестицій (03377) 2-41-46
5 Ющук Мирослава Іванівна головний спеціаліст відділу фінансів та інвестицій (03377) 2-41-46
6 Борисевич Людмила Миколаївна головний спеціаліст відділу фінансів та інвестицій (03377) 2-41-46
Відділ земельних відносин 
1 Остапчук Юрій Валерійович завідувач відділу земельних відносин  (03377) 2-39-18
2 Мохнюк Юлія Вікторівна головний спеціаліст відділу земельних відносин (03377) 2-39-18
3 Кравчук Олександр Миколайович спеціаліст 1 категорії відділу земельних відносин  (03377) 2-39-18
4 Веремчук Марія Василівна спеціаліст 1 категорії відділу земельних відносин  (03377) 2-39-18 
Відділ  містобудування та архітектури
1 Старунська Аліна Петрівна провідний спеціаліст відділу  містобудування та архітектури (03377) 2-39-18 
2 Вишняк Олександр Ігорович провідний спеціаліст відділу  містобудування та архітектури (03377) 2-39-18 
Відділ кадрово – правового та організаційного забезпечення діяльності ради
1. Новосад Сергій Іванович начальник відділу  
2. Терещук Наталія Василівна провідний спеціаліст-секретар керівника (03377) 2-43-90
3. Копилов Михайло Сергійович
головний спеціаліст (03377) 2-31-85
4. Балюк Світлана Анатоліївна провідний спеціаліст (юрист) (у відпустці по догляду за дитиною)
 
5. Склянчук Віра Володимирівна головний спеціаліст  
6. Хомич Світлана Анатоліївна провідний спеціаліст (у відпустці по догляду за дитиною)
 
7. Лісовецька Людмила Вікторівна провідний спеціаліст   
8.
Каращук Віктор Васильович
водій  
9.
Пилипчук Світлана Анатоліївна тех. працівниця
 
Відділ у справах дітей, сім'ї та молоді
1 Носко Андрій Васильович начальник відділу 03377-24345 
2 Веремчук Жанна Анатоліївна головний спеціаліст 03377-24345 
3 Мороз Аліна Леонідівна головний спеціаліст  03377-24345 
Відділ культури, туризму та охорони культурної спадщини
 1 Дячук Володимир Михайлович начальник відділу    
Синиця Надія Василівна  головний спеціаліст  
Нінічук Ольга Олександрівна головний спеціаліст   
Відділ освіти, молоді та спорту
1 Оксентюк Наталія Миколаївна в.о. начальника відділу, головний спеціаліст  
2 Мохнюк Наталія Петрівна головний спеціаліст  
Відділ "Центр надання адміністративних послуг"
1 Маїло Іван Іванович начальник відділу 03377-24400 
2 Бінюк Оксана Володимирівна  адміністратор 03377-24770  
3 Шлапа Світлана Василівна адміністратор 03377-24770 
4 Кусько Іванна Іванівна адміністратор  03377-24770 
5 Маїло Катерина Василівна адміністратор 03377-24770 
Остапчук Віта Валеріївна адміністратор 03377-24770
7 Голядинець Надія Василівна державний реєстратор  03377-24770
8 Якубук Тетяна Миколаївна державний реєстратор  03377-24770
9 Клекоцюк Наталія Ігорівна державний реєстратор  03377-24770
10 Клекоцюк Ірина Миколаївна адміністратор (Бірківський старостинський округ) 03377-35630 
11  Савош Руслана Вікторівна  адміністратор (Запільський старостинський округ) 03377-32152 
12 Дячук Віталій Федорович адміністратор (Куснищанський старостинський округ) 03377-36331 
13 Яворська Людмила Іванівна адміністратор (Підгородненський старостинський округ) 03377-37195 
14 Максимук Руслана Степанівна адміністратор (Почапівський старостинський округ)  03377-37431

Декларації за 2014 рік

Міський голова

Заступник міського голови

Секретар ради

 

Декларації за 2015 рік

Міський голова

Заступник міського голови

 Секретар ради