Slide 1 Slide 2 Slide 3 Slide 4 Slide 5

Шановні відвідувачі сайту!


Радий вітати Вас на офіційному сайті Любомльської міської ради.


На нашому сайті Ви можете ознайомитися з роботою виконавчих органів міської ради, ухваленими рішеннями, прийнятими документами.


Сподіваюсь, що інформація, зібрана тут, буде для вас корисною, цікавою та пізнавальною.


Будемо вдячні за будь-яку допомогу з матеріалами, пропозиціями які покращать роботу сайту lubomlmisto@ukr.net


Зі щирими побажаннями миру та добробуту всім любомльчанам, усім нашим гостям.


З повагою міський голова
Роман Ющук


Останні новини
09-08-2017
За посиланням розміщено актуальну інформацію Любомльського районного центру зайнятості
13-07-2017

Рішенням сесії Любомльської міської ради №19/8 від 11.07.2017р. внесено зміни до  рішення № 57/4 від 09.07.2015 року “Про встановлення податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки”.  Ставки податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території міста Любомль на об'єкти житлової нерухомості на 2018 рік. (додаток № 1,2).”

 

Останні анонси
14-08-2017
Як повідомляє сайт Любомльської РДА 24 серпня 2017 року в місті Любомль в контексті святкових заходів приурочених 26-й річниці незалежності України з концертною програмою виступатимуть артисти Рівненської обласної філармонії. Жителів та гостей міста Любомля вітатимуть: Заслужений артист України Леонід Репета; Фіналіст проекту «Шанс», «Голос країни» Анастасія Янцур; Переможець телепроекту «Я зірка» Павло Міщук та солістка Рівненської філармонії Марія



Flag Counter

Розклад руху автобусів по АС Любомль станом на 06.06.2016

Адреса автовокзалу: м.Любомль, вул. Вокзальна, 36

Телефон довідки: 03377-24439


Маршрут Перевізник Відправлення за графіком
1 Любомль Хелм В.-Вол АТП-10707 3:00
2 п."Шацькі озера" Луцьк Сігєєв О.В. 4:50
3 Світязь Тернопіль Мельник О.Т. 5:10
4 Київ Шацьк Магнум 5:15
5 Мельники Луцьк Радченко П.П. 5:45
6 Лісова Пісня Львів В.-Вол АТП-10707 5:50
7 Ковель Грабово Галактика-Авто 5:55
8 Заболоття Луцьк В.-Вол АТП-10707 6:00
9 Хрипськ Луцьк Коляда О.Г. 6:10
10 Пульмо Луцьк Ковель АТП-10706 6:30
11 Шацьк Нововолинськ Приймук С.А. 6:30
12 Бережці Пулемець Смаль Р.О. 6:40
13 Гуща Луцьк Нововол. АТП-10708 6:50
14 В.-Волинський Брест В.-Вол АТП-10707 6:59
15 Шацьк Тернопіль Горохів АТП-10764 7:00
16 Сокіл Луцьк ч/з Ковель Волиньавтотранс 7:00
17 Любомль Замосць Мельник О.Т. 7:00
18 Ковель Висоцьк Коляда О.Г. 7:05
19 Нововол. Світязь Нововол. АТП-10710 7:10
20 В.-Волинський Сокіл Берегова С.І. 7:20
21 Любомль Ковель Фелось І.В. 7:20
22 Лісова Пісня Нововолинськ Приймук С.А. 7:25
23 п."Шацькі озера" Луцьк Ковель АТП 7:30
24 Ковель п."Шацькі озера" Галактика-Авто 7:30
25 Луцьк Лісова Пісня Смаль Р.О. 7:40
26 Гуменці Борове Фелось І.В. 7:40
27 Забужжя Луцьк ч/з Ковель Фелось І.В. 7:50
28 Ковель Сокіл Фелось І.В. 7:50
29 Нововолинськ п."Шацькі озера" Глєба О.М. 7:55
30 Лісова Пісня Рівне Михалюк Ю.П. 8:05
31 Пульмо Нововолинськ Приймук Н.В. 8:15
32 Любомль Луцьк Фелось І.В. 8:15
33 Любомль Породно Берегова С.І. 8:25
34 Луцьк Світязь Небось М.І. 8:25
35 Любомль Крушинець Ковель АТП-10706 8:30
36 п."Шацькі озера" Луцьк Ковель АТП-10706 8:35
37 В.-Волинський п."Шацькі озера" Берегова С.І. 8:40
38 Ст. Смоляри Нововолинськ Приймук С.А. 8:40
39 Висоцьк Луцьк ч/з Ковель Коляда О.Г. 8:50
40 Луцьк п."Шацькі озера" Радченко П.П. 8:50
41 Луцьк Гряда ч/з В.В. Левчук О.В. 8:55
42 п."Шацькі озера" Луцьк ч/з В.В. Апєксєєв І.Ю. 9:00
43 Луцьк п."Шацькі озера" Небось М.І. 9:00
44 Любомль Лисняки Фелось І.В. 9:05
45 Любомль Ковель Галактика-Авто 9:10
46 Любомль Забужжя Фелось І.В. 9:30
47 Пулемець Луцьк ч/з Ковель Ковель АТП-10706 9:35
48 Луцьк п."Шацькі озера" Веснянка В.М. 9:35
49 Луцьк п."Шацькі озера" Коновал Ю.А. 9:35
50 п."Шацькі озера" Луцьк Шевчик В.В. 9:40
51 Рівне п."Шацькі озера" Яцишин М.М. 9:40
52 Луцьк Лісова Пісня АТП-Луцьк 9:50
53 Борове Луцьк ч/з Ковель Фелось І.В. 9:50
54 Ковель п."Шацькі озера" Галактика-Авто 9:55
55 Любомль В.-Волинський Берегова С.І. 10:00
56 Пульмо Луцьк ч/з Ковель Приходько Н.В. 10:05
57 Світязь Львів Нововол. АТП-10711 10:10
58 Луцьк п."Шацькі озера" Сігєєв О.В. 10:10
59 Любомль Заболоття Смаль Р.О. 10:15
60 Любомль Луцьк Фелось І.В. 10:15
61 Крушинець Луцьк Ковель АТП-10706 10:03
62 п."Шацькі озера" Луцьк Галактика-Авто 10:30
63 Нововолинськ Шацьк Приймук С.А. 10:35
64 Світязь Рівне Прибиш П.Я. 10:40
65 Луцьк Пульмо Приходько Н.В. 10:40
66 Любомль Чер.Воля Ковель АТП-10706 10:45
67 Луцьк п."Шацькі озера" Ковель АТП 10:50
68 п."Шацькі озера" Нововолинськ Глєба О.М. 10:50
69 Луцьк п."Шацькі озера" Ковель АТП-10706 11:05
70 п."Шацькі озера" Луцьк Коновал Ю.А. 11:10
71 Любомль Забужжя Фелось І.В. 11:15
72 Луцьк п."Шацькі озера" Назаренко І.П. 11:20
73 Гряда Луцьк Левчук О.В. 11:25
74 Тернопіль Світязь Мельник О.Т. 11:25
75 п."!±Іацькі озера" Луцьк Небось М.І. 11:30
76 Лісова Пісня Львів В.-Вол АТП-10707 11:35
77 Нововолинськ Лісова Пісня Приймук С.А. 11:35
78 п."Шацькі озера" Луцьк Радченко П.П. 11:50
79 Луцьк п."Шацькі озера" Радченко П.П. 11:50
80 Івано-Франківськ Шацьк Возняк Д.Д. 12:10
81 Луцьк п."Шацькі озера" Ковель АТП 12:15
82 п."Шацькі озера" Луцьк Веснянка В.М. 12:20
83 п."Шацькі озера" Ковель Галактика-Авто 12:30
84 Брест Львів Львівське АТП-14628 12:38
85 Брест Львів БрестАПІ 12:38
86 п."Шацькі озера" Луцьк Коновал Ю.А. 12:40
87 Луцьк Гряда Мандзюк 12:40
88 В.-Волинський Сокіл Берегова С.І. 12:50
89 Рівне Пульмо Романюк В.О. 12:50
90 п."Шацькі озера" Луцьк Сігєєв О.В. 12:55
91 Луцьк Мельники Радченко П.П. 13:00
92 Крушинець Луцьк Ковель АТП-10706 13:10
93 Луцьк п."Шацькі озера" Санрайз 13:10
94 Львів Брест Львівське АТП-14628 13:30
95 Львів Брест БрестАПІ 13:30
96 п."Шацькі озера" В.-Волинський Берегова С.І. 13:30
97 Лісова Пісня Луцьк АТП-Луцьк 13:35
98 Луцьк п."Шацькі озера" Яцишин М.М. 13:35
99 Любомль Чер.Воля Смаль Р.О. 13:40
100 Луцьк Лісова Пісня Санрайз 13:50
101 п."Шацькі озера" Луцьк ч/з В.В. Назаренко І.П. 13:55
102 Любомль Борове Фелось І.В. 14:00
103 Рівне Світязь Шиманюк О.В. 14:05
104 Любомль Городно Берегова С.І. 14:10
105 п."Шацькі озера" Луцьк Радченко П.П. 14:10
106 Нововолинськ Пульмо Приймук Н.В. 14:15
107 Любомль Грабово Галактика-Авто 14:20
108 Гряда Луцьк Мандзюк 14:25
109 Пулемець Бережці Смаль Р.О. 14:30
110 Світязь Рівне Яцишин М.М. 14:45
111 Луцьк Гряда АТП-Луцьк 14:50
112 п."Шацькі озера" Луцьк Ковель АТП-10706 15:10
113 Шацьк Івано-Франківськ Возняк Д.Д. 15:10
114 Любомль Луцьк ч/з Підгор. Фелось І.В. 15:10
115 Пулемець Ковель Смаль Р.О. 15:15
116 п."Шацькі озера" Луцьк Ковель АТП 15:25
117 Луцьк Хрипськ Коляда О.Г. 15:35
118 Шацьк Нововолинськ Приймук С.А. 15:40
119 Нововолинськ Ст. Смоляри Приймук С.А. 15:40
120 Любомль Чер.Воля Смаль Р.О. 15:45
121 Луцьк Висоцьк Коляда О.Г. 15:50
122 Світязь Тернопіль Мельник О.Т. 15:50
123 Луцьк Світязь ч/з В.В. Климовець Л.Т. 15:55
124 Любомль Замосць Мельник О.Т. 16:00
125 Луцьк Прип'ять Ковель АТП-10706 16:10
126 п."Шацькі озера" Луцьк Санрайз 16:10
127 п."Шацькі озера" Луцьк Небось М.І. 16:25
128 Лісова Пісня Нововолинськ Приймук С.А. 16:25
129 Гряда Луцьк АТП-Луцьк 16:35
130 Львів Лісова Пісня В.-Вол АТП-10707 16:40
131 Луцьк Пулемець Ковель АТП-10706 16:45
132 Лісова Пісня Луцьк Санрайз 16:45
133 В.-Волинський Гряда Берегова С.І. 16:55
134 п."Шацькі озера" Луцьк Ковель АТП 17:05
135 Любомль Сокіл Фелось І.В. 17:05
136 Городно В.-Волинський Берегова С.І. 17:10
137 Луцьк Пульмо Приходько Н.В. 17:10
138 Луцьк Крушинець Ковель АТП-10706 17:20
139 Луцьк Світязь Ковель АТП 17:20
140 Пульмо Луцьк Приходько Н.В. 17:20
141 Світязь Рівне Шиманюк О.В. 17:25
142 Луцьк Борове Фелось І.В. 17:30
143 Нововолинськ п."Шацькі озера" Глєба О.М. 17:40
144 Висоцьк Ковель Коляда О.Г. 17:40
145 Мельники Луцьк Радченко П.П. 17:40
146 Любомль Чорноплеси Фелось І.В. 17:45
147 Луцьк Мельники Радченко П.П. 17:50
148 В.-Волинський п."Шацькі озера" Апєксєєв І.Ю. 17:55
149 Пульмо Нововолинськ Приймук Н.В. 17:55
150 п."Шацькі озера" Луцьк Яцишин М.М. 18:00
151 Луцьк Вербівка Фелось І.В. 18:10
152 Любомль Лісова Пісня Смаль Р.О. 18:15
153 Любомль Ковель Фелось І.В. 18:20
154 Пульмо Рівне Романюк В.О. 18:30
155 Ковель Бережці Смаль Р.О. 18:30
156 Брест В.-Волинський В.-Вол АТП-10707 18:35
157 Луцьк п."Шацькі озера" Ковель АТП 18:35
158 Луцьк Пульмо Ковель АТП-10706 18:45
159 п."Шацькі озера" В.-Волинський Берегова С.І. 19:00
160 Луцьк п."Шацькі озера" Сігєєв О.В. 19:05
161 Нововолинськ Шацьк Приймук С.А. 19:08
162 Тернопіль Світязь Мельник О.Т. 19:10
163 Луцьк Забужжя Фелось І.В. 19:15
164 п."Шацькі озера" Луцьк ч/з В.В. Климовець Л.Т. 19:20
165 Любомль Чер.Воля КовельАТП-10706 19:30
166 Грабово Луцьк Галактика-Авто 19:35
167 п."Шацькі озера" Нововолинськ Глєба О.М. 19:40
168 Шацьк Київ Магнум 19:40
169 Нововолинськ Лісова Пісня Приймук С.А. 19:40
170 Луцьк п."Шацькі озера" Шевчик В.В. 19:40
171 Борове Гуменці Фелось І.В. 19:45
172 Луцьк Заболоття В.-Вол АТП-10707 19:50
173 Луцьк Сокіл Волиньавтотранс 20:00
174 Луцьк Гуща Нововол. АТП-10709 20:20
175 Рівне Лісова Пісня Михалюк Ю.П. 20:20
176 Світязь Луцьк Ковель АТП 20:35
177 Лісова Пісня Луцьк Смаль Р.О. 20:40
178 Луцьк п."Шацькі озера" Ковель АТП-10706 20:50
179 Любомль Хелм В.-Вол АТП-10707 21:00
180 Нововолинськ Пульмо Приймук Н.В. 21:00
181 Луцьк п."Шацькі озера" Коновал Ю.А. 21:05
182 Львів Лісова Пісня В.-Вол АТП-10707 21:35
183 Тернопіль Шацьк Горохів АТП-10764 22:00
184 Рівне Світязь Прибиш П.Я. 22:20